Tavo LRT

2018.09.05 13:58

LRT laidoje „Mano mama gamina geriau!“ – I. Zasimauskaitės blynai be miltų ir kiaušinių

LRT.lt2018.09.05 13:58

„Pirmą kartą ragausiu blynelių, kuriuose nėra nei kiaušinių, nei miltų. Neįsivaizdavau, kaip jie gali sulipti. Vietoj spirgučių – salierai. Man tai staigmena“, – pirmojoje laidoje „Mano mama gamina geriau!” I. Zasimauskaitės ir jos mamos Audronės firminius bulvinius blynus aptars virtuvės specialistas Romas Zakarevičius. Kiekvieną trečiadienį LRT TELEVIZIJOS žiūrovai galės leistis į kulinarinį šeimos nuotykį.

„Tai labai šviesus ir pozityvus projektas. „Mano mama gamina geriau!“ nėra kulinarinis šou. Svarbiausia laidoje yra mamos ir vaiko santykiai, o jie geriausiai atsiskleidžia virtuvėje. Virtuvė yra šeimos vieta, kurioje labai svarbus bendradarbiavimas ir draugystė. Tai – šeimos santykių atspindys. Labai žavu, kai vaikai nori įrodyti, kad jų mamų maistas yra pats skaniausias pasaulyje“, – pasakoja naujosios laidos prodiuseris S. Urbonavičius-Samas.

Pirmojoje „Mano mama gamina geriau!“ laidoje pasirodys Lietuvos atstovė šių metų „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė su savo mama Audrone. Taip pat kulinarinius įgūdžius demonstruos vienas garsiausių Lietuvos kovotojų Sergejus Maslobojevas ir jo mama Jovita.

Stop kadras

Ajurvedinės virtuvės šalininkė I. Zasimauskaitė su mama gamins vegetariškus bulvinius blynus. Tai firminis atlikėjos mamos receptas, kuriam produktus susirinkti iš lentynų Ieva turės tik minutę. „Kaip greitai bėga laikas. Man patinka gaminti neskubant. Žinote tą posakį, kad šeimininkė gali būti tik viena virtuvėje? Mes kartu su mama virtuvėje negalėtume gaminti“, – laidoje kalbės I. Zasimauskaitė. 

„Pirmą kartą ragausiu blynelių, kuriuose nėra nei kiaušinių, nei miltų. Neįsivaizdavau, kaip jie gali sulipti. Vietoj spirgučių – salierai. Man tai staigmena. Pirmiausia degustuoja akys, paskui nosis, o tada liežuvis. Išvaizda tikrai maloni“, – patiekalą aptars R. Zakarevičius.

Stop kadras

Kikboksininkas S. Maslobojevas gamins vištienos kepsnį. Tą padaryti sportininkas turės per 30 minučių. Viskam vadovaus S. Maslobojevo mama. „Labai seniai mačiau, kad kas nors gamintų mėsą. Man atrodo keista, kad mėsa egzistuoja“, – konkurentams replikuos I. Zasimauskaitė.

Kuriai komandai seksis gaminti geriau, padės nuspręsti vienas garsiausių virtuvės specialistų Lietuvoje R. Zakarevičius. Jis – žinomo Lietuvos restorano bendraturtis, vadovauja pasaulyje pripažintai virtuvės šefų komandai ir yra klasikinės virtuvės šalininkas. R. Zakarevičius yra daugybę kartų ruošęs vakarienę kitų šalių prezidentams, apdovanotas prestižiniais Prancūzijos, Ispanijos ir Olandijos ordinais.

Stop kadras

Laidos prodiuseris S. Urbonavičius-Samas įsitikinęs – šou kiekvieną savaitę dovanos žiūrovams pačias geriausias emocijas. Laidoje nėra kritikos, nuotaika kuriama per žmonių santykių prizmę. Šou „Mano mama gamina geriau!“ skirtas visiems: tiek patiems jauniausiems, tiek garbaus amžiaus LRT žiūrovams.

„Mano mama gamina geriau!“ – kiekvieną trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.