Tavo LRT

2018.09.11 20:40

N. Juška: po repeticijų galvos negalėjau pajudinti

„Mano žmona džiaugiasi, kad gali gyventi tikroje pasakoje su tikru princu“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakaras su Edita“ sakė baleto primarijus Nerijus Juška. Apie profesiją prakalbęs šokėjas atviravo, kad yra tekę pasirodyti ir tokiuose spektakliuose, po kurių ilgai negalėjo pajudinti galvos. 

„Anksčiau žmonės sakydavo, kad man neva rūpi tik karjera, nes neturėjau nei žmonos, nei vaikų, o gyvenimas viską sudėliojo taip, kad dabar turiu viską: ir žmoną, ir vaikus, ir toliau dar šoku. Manau, kad viskas klostosi idealiai“, – pirmojoje laidoje „Vakaras su Edita“ pasakojo prestižinių konkursų laureatas, Auksinio scenos kryžiaus savininkas N. Juška.

Pasakodamas apie baleto užkulisius, primarijus prisiminė nutikimą, kuris iki šiol patį priverčia juoktis iki ašarų: „Vieno pasirodymo metu šokių partnerė turėjo atsisėsti man ant galvos. Ji svėrė apie 60 kg, tad kaklo raumenys turėjo išlaikyti nemažą svorį. Kai ji sėdosi, maniau, kad man galva į užpakalį sulįs. Po tų repeticijų ir pasirodymo galvos negalėdavau pajudinti“, – juokėsi N. Juška.

Plačiau – vaizdo įraše.