Tavo LRT

2018.09.04 19:57

LRT RADIJUJE – nauja M. Mikutavičiaus laida

LRT.lt 2018.09.04 19:57

Jau antradienį LRT RADIJUJE startavo nauja autorinė žinomo atlikėjo ir visuomenininko Marijaus Mikutavičiaus laida „Darbas – ne vilkas“.  Laida transliuojama kiekvieną antradienį po vidurdienio žinių, 12 val. 12 min.

Laida „Darbas – ne vilkas“ atskleis, pasak jos autoriaus, gyvenimo rutinoje besisukančius įdomius žmones, kurių neapibrėžia tik jų profesija. M. Mikutavičius kvies atskleisti negirdėtų faktų ir įkvepiančių istorijų, supažindins su tais, kurie nuolatos supa mus, bet didelėje skuboje lieka nepastebėti. Kiekvienoje laidoje bus kalbinamas vienos profesijos atstovas. Šiandien klausytojų laukia M. Mikutavičiaus pašnekesys su šeimos gydytoja, kitose laidose dalyvaus statybininkas, veterinaras, troleibuso vairuotojas ar mėsininkas.

„Marijus Mikutavičius – savotiškas reiškinys Lietuvoje, neatsiejamas nuo krepšinio rungtynių, populiarių koncertų, svarbių Lietuvai įvykių. Bet Marijus – ir puikus žurnalistas, laidų vedėjas, gebantis išlukštenti pašnekovą. Tikiu, kad LRT klausytojai turės daugybę progų mėgautis šiuo jo talentu”, – sako LRT RADIJO programų direktorė Guoda Litvaitienė.

„Darbas – ne vilkas“ su M. Mikutavičiumi – kiekvieną antradienį 12.12 val. per LRT RADIJĄ.