Naujienų srautas

Tavo LRT2018.08.29 10:40

Politinių diskusijų laidoje „LRT forumas“ – naujas vedėjas

LRT.lt 2018.08.29 10:40

Jau rugsėjo viduryje atsinaujins politinių diskusijų laida „LRT forumas“. Ją vesti patikėta patyrusiam žurnalistui, tiesioginio eterio profesionalui Raigardui Musnickui, po 15 metų sugrįžtančiam į nacionalinio transliuotojo eterį.

„LRT visada pasižymėjo aukštais kokybės standartais. Tai seniausia, giliausias žurnalistikos tradicijas turinti žiniasklaidos grupė. LRT žiūrovas visuomet buvo reiklus, kritiškas, išsilavinęs ir pilietiškas. Dirbti Lietuvos televizijoje, kuri tuo metu buvo vienintelė elektroninė žiniasklaidos priemonė, pradėjau prieš lygiai 30 metų, dar 1988-aisiais, kai Lietuva tik vadavosi iš sovietinių stereotipų ir brėžė savo nepriklausomybės kelią. Tai buvo mano pirmoji darbovietė, pirmoji mokykla, pirmieji iššūkiai, pirmieji mano žurnalistikos namai, kuriuose praleidau beveik 17 metų, – pasakoja R. Musnickas. – Augo, stiprėjo, keitėsi Lietuva, kartu tobulėjo ir keitėsi LRT. Čia dirbau korespondentu „Panoramoje“, čia pradėjau vesti „Labą rytą“, čia subrandinau ir užauginau vieną sėkmingiausių savo projektų – „Paskutinę kryžkelę“.  

Kultinė Raigardo Musnicko ir Ryčio Juozapavičiaus vesta „Paskutinė kryžkelė“ net du kartus buvo apdovanota kaip geriausia pokalbių laida. R. Musnickas – Sausio 13-osios, V. Kudirkos žurnalistinės premijos laureatas, yra pelnęs LRT apvodanojimą „Auksinė bitė“. Nuo 2005-ųjų R. Musnickas veda laidas „Žinių radijuje“.

„Po daugelio metų sugrįžti į Lietuvos televiziją, prisijungti prie daugybės kūrybiškų žmonių, su kuriais pradėjai savo kūrybos ir brendimo kelią, išlaikyti aukštai pakeltą objektyvumo ir tiesos paieškų vėliavą, bendrauti su tūkstančiais žingeidžių ir nuolat tobulėjančių žiūrovų visada yra ne tik garbė, bet ir didžiulis iššūkis“, – sako Raigardas.

Pirmasis „LRT forumas“ – jau rugsėjo 17-ą per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą