Tavo LRT

2018.08.31 13:08

LRT iššūkis: rytinė mankšta Lukiškių aikštėje, dieną – įdomūs pokalbiai ir filmai

Visiems, kurie ne kartą sau žadėjo pradėti gyventi aktyviau, 100 valandų transliaciją tęsianti LRT meta dar vieną iššūkį. LRT žiūrovams jau pažįstamas sveikos gyvensenos treneris Alanas Dzeranovas šį rytą kviečia visus prisijungti prie rytinės mankštos: „Sportas prieš dienos darbus veikia geriau nei stipriausia kava. O tie, kurie sportuoja anksti ryte, sulaukia pačių geriausių pokyčių.“

Tiesioginė transliacija:

„Tie, kurie sportuoja anksti ryte, sulaukia pačių geriausių pokyčių.  Rytinė mankšta įpareigoja tam ruoštis jau vakare – eiti anksčiau miegoti, susilaikyti nuo užkandžių ar kito sunkaus maisto. Tačiau kiekvienas žmogus vis kitoks, todėl negalima visiems taikyti tos pačios taisyklės“, – kalba sporto A. Dzeranovas.

Nuo rudens LRT žiūrovai turės galimybę apie sportą ir sveiką gyvenseną sužinoti dar daugiau – A. Dzeranovo projekte „Į sveikatą!“ profesionalai dalysis patarimais apie sportą ir sveiką mitybą, bus rodomos 15 minučių trukmės treniruotės ir suteikiama naudinga informacija tiek pradedantiesiems, tiek jau seniai praktikuojantiems sveiką gyvenseną: „Labai susikaupęs laukiu naujojo sezono, todėl tikiuosi, kad viskas pavyks. O iš LRT tikiuosi, kad ir toliau bus vadovaujamasi savo vertybėmis.“

Asmeninio albumo nuotr.

Po rytinės mankštos ir radijo naujienų 12 val. vaikų pamiltos laidos „Gustavo enciklopedija“ vedėjas Gustavas ir teta Beta bendraus ir organizuos žaidimus mažiesiems.

Nuo 13 val. iki 19:30 žiūrovai galės gyvai stebėti jau pamėgtų radijo laidų transliacijas.

16–17 val. mikrofonus perims portalo LRT.lt žurnalistės, kurios kalbins žurnalistą ir kultūros antropologą Virginijų Savukyną, motociklu pasaulį apkeliavusią Astą Dovydėnaitę, veido mankštos specialistę Viktoriją Baltramiejūnienę ir poetą, neseniai išleidusį pirmąją knygą, Marių Povilą Elijų Martynenko.

19 val. prasidės vakaro pasaka, kurioje aktorius bei muzikantas Giedrius  Arbačiauskas skaitys Vytauto V. Landsbergio „Obuolių pasakas“, o jo žmona Agnė Arbačiauskienė gros violončele.

19:30 val. žiūrovai išvys ir atsinaujinusios laidos „(Ne)emigrantai“ kūrėjus Orijų Gasanovą ir Akvilę Kavaliauskaitę. Jie žada įdomius pokalbius ir dar negirdėtas istorijas.

Po „Panoramos“ 21:30 val. bus rodomas režisieriaus Algirdo Aramino 1971 m. nespalvotas filmas „Maža išpažintis“.

Visą 100 valandų transliacijos programą galite rasti čia.

Projektas „100 valandų“ vyks Lukiškių aikštėje rugpjūčio 27–31 dienomis. Bus gyvai transliuojamos mėgstamiausios LRT laidos: „Panorama“, „Ryto garsai“, „Labas rytas“, „Lietuvos diena“, „60 minučių“, „Nacionalinė ekspedicija“, „Beatos virtuvė“. „100 valandų“ transliaciją ketinama užfiksuoti kaip Lietuvos rekordą.