Tavo LRT

2018.08.22 15:50

M. Stonkus: kai šeimai nepavyksta susikalbėti, galima susidainuoti

LRT.lt2018.08.22 15:50

Nebandysiu niekuo apsimetinėti, būsiu linksmas, bet turintis savo nuomonę, sako projekto „Du balsai – viena širdis“ naujasis komisijos narys aktorius Mantas Stonkus. Pasak jo, muzika šeimas artina, įkvepia, o kai nepavyksta susikalbėti – visada galima susidainuoti.

„Labai džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę prisijungti prie šio projekto. Nacionalinio transliuotojo eteris turi visai kitus kokybės standartus, automatiškai – ir projektai būna tokie, kurie turi išliekamąją vertę. Atsisakyti tokio pasiūlymo negalėjau, juolab, kad pirmojo sezono metu mačiau – projekte vyksta puikūs dalykai“, – tikina žinomas aktorius.

Anot M. Stonkaus, komisijos nario kėdėje jam patinka – tai ne pirmasis toks kartas. „Tikiu, kad man bus lengviau, nei dalyviams ant scenos, todėl stengsiuos juos palaikyti. Žinau, kad nebandysiu niekuo apsimetinėti, būsiu toks, kokį žmonės mane pažįsta – linksmas, bet turintis savo nuomonę“, – pasakojo naujasis „Du balsai – viena širdis“ komisijos narys.

Aktorius atskleidė, kad ir jo paties šeimoje muzika – itin svarbi.

„Nemažai keliaujame, laiką automobilyje dažnai leidžiame dainuodami. Net ir dabar su vaikais važiavome prie jūros dviračiais, visas pušynas skambėjo nuo Ievos Zasimauskaitės „When We Are Old“. Manau, kad muzika šeimas artina, įkvepia, net kai nepavyksta susikalbėti, visada galima susidainuoti“, – dalijasi dviejų vaikų tėtis.

Tuos, kurie dar neapsisprendė, ar pildyti anketas, M. Stonkus skatino neabejoti. „O kodėl ne? Tai – puiki galimybė daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis, kartu patirti iššūkius ir kartu juos įveikiant stiprinti ryšius. Manau, kad dalyvauti tikrai verta!“ – dalyvauti projekte kvietė žinomas vyras.

Projektą ves žiūrovų mylima Jurgita Jurkutė-Širvaitė, M. Stonkui kompaniją komisijoje palaikys Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir Katažina Zvonkuvienė. Kaip ir pirmajame sezone, scenoje pasirodys kraujo ryšiais susijusios poros, kurias vertins ne tik trijų žinomų žmonių komisija, bet ir 150 žiūrovų salėje. Kiekvienas publikos svečias, pakilęs nuo kėdės, tampa vienu tašku dalyvių sąskaitoje.

„Du balsai – viena širdis“ atrankos:

Rugpjūčio 29 d.

12 val. Telšių Yamaha muzikos mokykloje (Masčio g., 34, Telšiai)

15 val. Plungės kultūros centre (Senamiesčio aikštė 3, Plungė)

19 val. Klaipėdos Kultūros fabrike (Bangų g., 5A, Klaipėda)

Rugpjūčio 30 d.

14 val. Marijampolės savivaldybės Multicentre (Vytauto g. 20, Marijampolė)

18 val. Kauno kolpingo kolegijoje (Jakšto g. 6, Kaunas)

Informaciją dėl atrankų Vilniuje sekite „Facebook“ paskyroje „Du balsai – viena širdis

Daugiau informacijos: +370 620 71 765 / kristina@nordplay.tv