Tavo LRT

2018.08.13 12:11

Netikėtas pasiūlymas I. Krupavičiui tiesioginiame eteryje – populiariausias mediatekoje

LRT.lt 2018.08.13 12:11

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai peržiūrų sulaukė ištrauka iš tiesiogiai Nidoje transliuojamos laidos „Labas rytas, Lietuva“. Laidos vedėjas Ignas Krupavičius, kalbindamas vaikus, iš vieno jų sulaukė pasiūlymo: „Eik tu š*kt.“ Pasak I. Krupavičiaus, atsakymas buvo toks netikėtas, kad nekilo minčių, kaip iš jo išsisukti – beliko išsižioti iš nuostabos. Vis dėlto laido vedėjas pripažino, kad tiesioginis eteris tuo ir žavus, nes toks nenuspėjamas, o iš vaikų galima pasimokyti atvirumo.

Tarp populiariausiųjų pateko ir visai neseniai startavusi pokalbių rubrika „Dienos tema“. Apie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narių iniciatyvą pripažinti Lietuvos komunistų partiją nusikalstama organizacija žurnalistė Indrė Makaraitytė kalbino profesorių Vytautą Landsbergį. 

Jau ketvirtą savaitę tarp žiūrimiausių penketuko pateko ir politinės satyros laida „Dviračio žinios“. Palangos verslininką įkūnijęs Giedrius Savickas kalbėjo apie tai, kad lietuviai daug skundžiasi, bet labai retai imasi rimtų veiksmų.

Populiarumo nepraranda ir serialas „Seserys“ – ispaniška melodrama apie septynių seserų gyvenimą.

Daug žiūrovų praėjusią savaitę stebėjo ir Europos plaukimo čempionato varžybas, kuriose dalyvavo ir sidabro medalį pelnė mūsų šaliai atstovaujanti plaukikė Rūta Meilutytė.

1. „Labas rytas, Lietuva“

2. „Dienos tema“

3. „Dviračio žinios“

4. „Seserys“

5. Europos čempionatas 2018