Tavo LRT

2018.08.08 19:35

Naujas LRT TELEVIZIJOS žinių vedėjas I. Andriukevičius: prilygti autoritetams – iššūkis

LRT.lt2018.08.08 19:35

Nuo rytojaus LRT TELEVIZIJOS žiūrovams Lietuvos ir pasaulio aktualijas žiniose pristatys naujas veidas – Ignas Andriukevičius. Jį matysime laidų „Labas rytas, Lietuva“ ir „Laba diena, Lietuva“ žinių laidose, kurioms jis rengs ir pristatys žinias.    

1990-aisiais, kartu su Lietuvos nepriklausomybe gimęs I. Andriukevičius – ne naujokas nacionalinėje televizijoje. Žiūrovai jį prisimena kaip vaikų ir moksleivių dainų konkurso „Dainų dainelė“, TV viktorinos „Paklausk Lietuvos“ vedėją. „Žiniuko“ amplua I. Andriukevičiui – ne naujiena. Pastaruosius pusantrų metų jis rengė ir vedė žinias INIT televizijoje.

Naujasis LRT žinių veidas neslepia apsidžiaugęs kvietimu prisijungti prie nacionalinio kanalo.

„Atsiradau LRT TV naujienų tarnyboje netikėtai. Iki tol LRT koridoriais keliolika kartų jau buvau vaikščiojęs ir jaučiau, kad jie darosi savi. Jei ir būdavo momentų, kai pasvajodavau, kad darbas LRT prilygtų svajonių darbui, tai mažai tikėjau, kad galiu tapti LRT naujienų tarnybos dalimi.

Iššūkis teko rimtas, bet mane supa žmonės, kurie man yra autoritetai, todėl dar ilgai turėsiu į ką lygiuotis, o jie sėdi šalia. Pirmosios dienos kupinos jaudulio, bet laikui bėgant, tikiu, jį pakeis patirtis“, – pasakoja I. Andriukevičius.

Jau ketvirtadienį, I. Andriukevičiaus laukia pirmasis eteris populiariausioje ryto informacinėje laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt