Tavo LRT

2018.08.31 13:08

Lukiškių aikštėje prasidėjo rekordinė LRT 100 valandų transliacija

LRT.lt2018.08.31 13:08

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje vyksta nenutrūkstama 100 valandų transliacija, su kuria nacionalinis transliuotojas pradeda naująjį sezoną. Per nenutrūkstamą, visą parą truksiančią, transliaciją veiksmas iš LRT studijų persikelia į Lukiškių aikštę po atviru dangumi. Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją portale LRT.lt.

Šimto valandų transliaciją pirmadienį pradėjo LRT TELEVIZIJOS „Laba diena, Lietuva“ su Ignu Krupavičiumi ir Ugne Galadauskaite. Po 18 val. transliacijos vairą perėmė LRT RADIJAS, o nuo 19.30 val. į „Kultūringumo testą“ pakvietė Nomeda Marčėnaitė, būsimame LRT sezone vesianti laidą „Kultūringai su Nomeda“.

21.30 val. surengtas Ievos Zasimauskaitės koncertas, o nuo 22.25 val. poezija susiliejo su muzika – poetas Marius Povilas Elijus Martynenko skaitė tekstus, muziką grojo Gabrielius Zapalskis.

Po vidurnakčio transliacijos vairą perėmė LRT RADIJAS, o jau ankstyvą antradienio rytą vilniečius kelė „Paukščių choras“ ir I. Krupavičius su rytine mankšta.

LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė kviečia į transliaciją aktyviai jungtis ir praeivius – Lukiškių aikštės lankytojus, aplinkinių biurų darbuotojus, Vilniaus svečius ir visus kitus pamatyti gyvą transliaciją, susipažinti su vedėjais, laidų transliacijų specifika.

„Tai unikali multimedijų transliacija, skirta Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Iki šiol Lietuvoje niekas to nėra daręs, tad mums tai didžiulis iššūkis ir atsakomybė. Iš vienos vietos nenutrūkstamai 100 valandų transliuos televizija, radijas ir portalas. Sėkmingai įveikę šį iššūkį, įžengsime į naująjį LRT sezoną“, – pasakoja LRT generalinė direktorė.

Visą 100 valandų transliacijos programą galite rasti čia.

Projektas „100 valandų“ vyksta Lukiškių aikštėje rugpjūčio 27–31 dienomis. Gyvai transliuojamos mėgstamiausios LRT laidos: „Panorama“, „Ryto garsai“, „Labas rytas“, „Lietuvos diena“, „60 minučių“, „Nacionalinė ekspedicija“, „Beatos virtuvė“. „100 valandų“ transliaciją ketinama užfiksuoti kaip Lietuvos rekordą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.