Naujienų srautas

Tavo LRT2018.08.06 13:27

Žiūrimiausia mediatekoje – nauja pokalbių rubrika „Dienos tema“

LRT.lt 2018.08.06 13:27

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę mediatekoje žiūrimiausia buvo nauja „Panoramos“ pokalbių rubrika „Dienos tema“, kurią vedė Audrius Matonis. Pokalbyje dalyvavo naujojo klausimyno Valstybės saugumo departamentui dėl papildomos informacijos apie verslo bei politikų ryšius iniciatorius Mindaugas Puidokas iš valdančiosios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos ir konservatorė Rasa Juknevičienė. Laidą kiekvieną darbo dieną pasikeisdami veda penki LRT žurnalistai ir politikos apžvalgininkai: R. Miliūtė, A. Matonis, V. Laučius, N. Pumprickaitė ir Indrė Makaraitytė. 

Populiarumo jau devintą savaitę nepraranda ir serialas „Seserys“ – ispaniška melodrama, kurioje susipina septynių seserų gyvenimo istorijos.

Didelio susidomėjimo sulaukė protingųjų pelių Sūrskio ir Mauzerio įspūdžiai apie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos sąskrydį.

Vienas žiūrimiausių įrašų praėjusią savaitę buvo humoro laida „Dviračio žinios“ apie kriptomilijonierių Paulių Aršauską ir jo santykius su buvusia mylimąja Egle.

Tarp populiariausių penketuko pateko ir žiūrimiausia naujienų laida „Panorama“ – apie svarbiausias dienos aktualijas Lietuvoje ir pasaulyje.

1. „Dienos tema“

2. „Seserys“

3. Pelės

4. „Dviračio žinios“

5. „Panorama“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą