Tavo LRT

2018.07.30 16:16

Žiūrimiausios mediatekoje – „Dviračio žinios“: G. Savickas įkūnijo Palangos verslininką

LRT.lt2018.07.30 16:16

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai dėmesio susilaukė politinės satyros laida „Dviračio žinios“. Žinomas aktorius Giedrius Savickas vaidino nusivylusį Palangos verslininką – šį kartą ne dėl prastos prekybos, o dėl nykstančios kurorto kalbos.

Mediatekos lankytojai gausiai žiūrėjo ir žymiausias kalbančias peles Lietuvoje – Sūrskį ir Mauzerį. Šį kartą pelės diskutavo apie krepšininko Jono Valančiūno „Gucci“ šlepetes, kainavusias beveik 1000 eurų.

Tarp populiariausių penketuko pateko ir LRT TELEVIZIJOS laida „Gamtos inspektoriai“. Gamtos sergėtojai užtiko nelegaliai žvejojančius žvejus, milžinišku tinklu gaudančius pažymėtas žuvis.

Jau aštuntą savaitę tarp žiūrimiausių – ispaniška melodrama „Seserys“. Šeimyninė seserų drama, meilės intrigos ir nenuspėjami gyvenimo posūkiai nepalieka žiūrovų abejingų.

Į populiariausių penketuką pateko ir žiūrovų jau seniai pamėgta laida „Labas rytas, Lietuva“. Joje buvo kalbama apie smulkias vagystes darbo metu, katalikiško jaunimo susitikimą ir tai, kaip užsieniečiai mokosi lietuvių kalbos.

1. „Dviračio žinios“

2. Pelės

3. „Gamtos inspektoriai“

4. „Seserys“

5. „Labas rytas, Lietuva“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.