Naujienų srautas

Tavo LRT2018.07.10 14:05

Praėjusią savaitę mediatekoje karaliavo Dainų šventė

LRT.lt 2018.07.10 14:05

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę mediatekoje populiariausios buvo transliacijos iš šimtmečio Dainų šventės „Vardant tos...“. Ansamblių vakaras „Tėvyne mūsų“ Kalnų parke, šokių diena „Saulės rato ritimai“ Lietuvos futbolo federacijos stadione ir dainų diena „Vienybė težydi“ Vingio parko estradoje kartu sudėjus sulaukė beveik 55 tūkst. peržiūrų.

Mediatekos penketuke stiprias pozicijas išlaiko ir ispaniška melodrama „Seserys“. Seriale susipina septynių seserų gyvenimo istorija, kurioje gausu netikėtumų, meilės, paslapčių ir intrigų.

Žiūrovai nepraleido ir FIFA 2018 aštunfinalio rungtynių Belgija – Japonija ir Ispanija – Rusija. Belgija rezultatu 3:2 sugebėjo palaužti Japonijos rinktinę, o po pratęsimo vykusioje baudinių serijoje Rusija 4:3 nugalėjo Ispaniją.

Įspūdinga roko opera „Eglė“ taip pat sulaukė didelio žiūrovų dėmesio – koncertą Vingio parke iš namų stebėjo beveik 8,5 tūkst. žiurovų.

Į mediatekos TOP 5 pateko ir FIFA 2018 aštunfinalio varžybos Brazilija – Meksika. Rezultatu 2:0 nugalėjo brazilų futbolininkai.

1. Dainų šventė „Vardan tos...“

2. „Seserys“

3. FIFA 2018

4. Roko opera „Eglė“

5. FIFA 2018 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą