Tavo LRT

2018.07.08 19:52

Televizijos žurnalistų J. Sukackaitės ir G. Vitkausko vestuvės: pažintis darbe kirto kaip žaibas

15min.lt2018.07.08 19:52

Jiedu susipažino prieš penkerius metus ir abu juos suvedė darbas. Tačiau tuomet vienas kitam simpatizuoti ėmę kolegos kažin ar tikėjosi, kad ta draugystė nuves iki altoriaus – šeštadienio popietę sostinės Šv. Jonų bažnyčioje LRT televizijos naujienų tarnybos žurnalistai Jovita Sukackaitė (27) ir Giedrius Vitkauskas (39) vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

„Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“, – 15min sako J. Sukackaitė. Ji juokauja, kad nė pati nesuprato, kaip prabėgo gražūs penkeri metai drauge – nuo tada, kai 2013-ųjų balandų tarp jų ėmė blyksėti kibirkštys.

„Giedrius jau dirbo naujienų tarnyboje, aš atėjau kaip nauja darbuotoja. Dirbom kartu, daug laiko praleidom kartu ir štai – vestuvės“, – pasakojo ji.

Šventei pora sako pradėjusi ruoštis nuo sausio mėnesio – tuomet, kai iš atostogų Barselonoje grįžo jau kaip sužadėtiniai.

„Palyginti greitai pasiruošėme vestuvėms. Jau tuomet, kai susižadėjome, pagalvojome, kad nėra čia ko laukti ir atidėlioti ceremonijos metams ar dar vieniems. Abu norėjome vestuvių, tad ko čia laukti?“ – svarstė J. Sukackaitė.

Ir nors pora visą šventę planavo patys, J. Sukackaitė sako esanti dėkinga, kad mylimasis G. Vitkauskas mielai dalijosi organizaciniais rūpesčiais.

„Vestuvėms skyrėme daug dėmesio, viską darėme kartu. Kartais, būdavo, kiti ir nustemba, kad dėl kai kurių organizacinių dalykų skambina jaunikis, o ne jaunoji. Labai vertinu Giedriaus pastangas“, – sakė ji.

Pora ypatingai progai pasirinko ir simbolinę liepos 7-ąją. Ir nors specialiai šios datos neplanavo, abu džiaugiasi gražia skaičių – 7 mėnesio ir 7 dienos – kombinacija.

Vestuves Jovita ir Giedrius nusprendė iškelti brangiausių žmonių rate – čia dalyvavo kelios dešimtys artimiausių giminaičių, draugų. Pora sako svarsčiusi ir apie „pabėgimą“ dviese – abu norėjo susituokti tyliai, dviese, kur nors egzotiškame krašte, tačiau vėliau suprato, kad šventė svarbi ne tik jiems, bet ir visai šeimai.

J. Sukackaitė, BNS nuotr.

Tačiau iš dalies savo norą jaunavedžiai įgyvendino – dar vakarui nesibaigus jie ketina atsisveikinti su susirinkusiais svečiais ir sėsti į lėktuvą medaus mėnesiui. Kur? Kol kas ir patys nesako, atostogų kryptį jie esą nusprendė paskutinę minutę, o aišku buvo tik dėl vieno – poilsiaus šiltuose kraštuose ir išvyks mažiausiai dviem savaitėms.

„Norėjome aiškios šventės pabaigos – mes išvykstam, paliekam visus švęsti, o patys išskrendam. Taip ir nusprendėme padaryti“, – 15min pasakojo nuotaka.

Ypatingai progai ji šventei pasirinko lietuvių dizainerių dueto specialiai jai kurtą suknelę – vidutinio ilgio, kiek pūstą, apnuoginančią pečius. Jaunikis vilkėjo klasikinį kostiumą.

Santuoką pora įprasmino balto aukso žiedais. Po vestuvių Jovita pasirinko vyro pavardę ir tapo Vitkauske.

Jiedu sako jau pasvarstantys ir apie šeimos pagausėjimą, nors skubinti įvykių taip pat neketina. „Kaip bus, taip“, – sako.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.