Naujienų srautas

Tavo LRT2018.06.28 19:00

Įsibėgėjo LRT.lt piešinių konkursas – jauniausiam dalyviui vos treji

LRT.lt 2018.06.28 19:00

Portalas LRT.lt skelbia vaikų piešinių konkursą „Mano atostogos“ ir kviečia visus jaunuosius menininkus pasidalyti atostogų įspūdžiais bei sukurti savo atostogų piešinį, o nugalėtojų lauks išskirtiniai prizai. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, remianti šį konkursą, kviečia aktyviai dalyvauti ir svetur gyvenančius vaikus iš Lietuvos.

Konkurse gali dalyvauti 3–12 metų vaikai. Dalyviai skirstomi į tris amžiaus grupes: 3–5, 6–8 ir 9–12 metų. Konkursas vyks etapais ir iš 10 kiekvienoje kategorijoje daugiausia balsų sulaukusių piešinių rugpjūčio 20 d. komisija išrinks po tris kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojus bei juos apdovanos LRT prizais.

Pirmasis etapas vyks iki liepos 31 d. ir jo metu vaikai gali siųsti savo darbus adresu vaikams@lrt.lt. Komisijos atrinkti darbai iki rugpjūčio 6 d. bus publikuojami portalo LRT.lt/vaikams puslapyje.

Antrasis etapas vyks rugpjūčio 6–10 d. Atrinkti darbai publikuojami LRT.lt „Facebooko“ paskyroje, kur „Facebooko“ lankytojai galės balsuoti už mėgstamiausius piešinius.

Trečiasis ir paskutinis etapas vyks rugpjūčio 15–20 d. Iš 10 kiekvienoje kategorijoje daugiausia balsų sulaukusių piešinių rugpjūčio 20 d. komisija išrinks po 3 kiekvienos  amžiaus  grupės  nugalėtojus ir apdovanos LRT prizais.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija prisijungia prie portalo LRT.lt skelbiamo vaikų piešinių konkurso ir kviečia visus Lietuvos vaikus, gyvenančius ir už mūsų tėvynės ribų, aktyviai dalyvauti konkurse.

Užsienio reikalų ministerija įsteigė 3 papildomus prizus užsienyje gyvenantiems jauniesiems Lietuvos menininkams – apdovanos po vieną geriausią iš trijų amžiaus kategorijų.

Konkurso taisykles ir piešinius, kuriuos netrukus pradėsime skelbti, rasite portale LRT.lt/vaikams, o nuo rugpjūčio 6 d. už juos galėsite balsuoti LRT.lt „Facebooko“ paskyroje.

Laukiame vaikų piešinių adresu vaikams@lrt.lt iki liepos 31 d.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą