Tavo LRT

2018.06.26 14:48

LRT OPUS terasa Palangoje kviečia atostogauti su negirdėta muzika, filmais ir futbolu

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.06.26 14:48

Šią vasarą LRT OPUS terasoje Palangoje koncertuos jaunos, perspektyvios grupės, užsienio svečiai iš Latvijos, Estijos, Izraelio, bus rodomi „Kino pavasario“ filmai ir transliuojamos laidos tiesiogiai iš pievelėje įrengtos studijos, pasakoja LRT OPUS laidų vedėjas Richardas Jonaitis. LRT technikas Marius Dundulis atskleidžia, kad transliuoti iš Palangos – nelengva užduotis, nes kokybiškas garsas turi pasiekti portalą LRT.lt, radiją ir „Facebooką“. 

„Jau penktus metus iš eilės LRT OPUS vasarą išsikelia į Palangą. Šiais metais mūsų terasoje koncertuos jaunos, perspektyvios grupės, užsienio svečiai iš Latvijos, Estijos, Izraelio. Taip pat, LRT OPUS bendradarbiauja su Vilniaus tarptautiniu kino festivalio „Kino pavasaris“, tad jei nespėjote peržiūrėti filmų iš gausaus repertuaro, tai galėsite padaryti čia. Be to, nepamirškime ir jo didenybės futbolo – jis taip pat bus čia rodomas“, – vardija R. Jonaitis.

Visą savaitę nuo 17 iki 20 val. R. Jonaitis kartu su kolega Tomu Lukaševičiumi ves įvairiausias LRT OPUS transliacijas, pasakos apie Palangoje vykstančius renginius, aptars miesto aktualijas.Vedėjai dirbs pasikeisdami – R. Jonaitį eteryje girdėsime nuo pirmadienio iki trečiadienio, T. Lukaševičių – antroje savaitės dalyje.

LRT technikas M. Dundulis atskleidžia, kad transliuoti iš pajūrio – nelengva užduotis: „Kokybiškas garsas turi pasiekti kelias grandis – portalą LRT.lt, LRT radiją ir Facebook‘ą. Vis dėlto tikimės, kad viskas bus gerai.“

R. Jonaitis tikina mėgstantis Palangą ne tik dėl gamtos, bet ir kultūrinių renginių gausos. „Nors man svarbiausia gamta, pasivažinėjimai dviračiais, riedučiais, Palanga dar žavi ir tuo, kad vasara ji tampa ne tik pramogų, bet ir kultūros sostine. Čia skamba klasikinės muzikos koncertai, vyksta įvairiausių lietuvių grupių pasirodymai, renginiai Kurhauze. Man pačiam laisvu nuo transliacijų laiku patinka neturėti plano ir tiesiog klaidžioti tarp senų miesto namelių“, – pasakoja R. Jonaitis.

LRT OPUS terasą galima rasti paėjus kelis šimtus metrų nuo puikiai visiems žinomos J. Basanavičiaus gatvės. Tikslus LRT terasos adresas – Vytauto g. 39A. Informaciją apie renginius galima rasti „Facebooko“ paskyroje „I Love Palanga“.

Džiugi žinia ir LRT OPUS klausytojams Nidoje bei Ignalinoje, kur stotis bus girdima dar geriau negu iki šiol: jos bus galima klausytis naujais dažniais – 97,3 MHz Nidoje ir 91,8 MHz Ignalinoje.

Plačiau – laidos „Laba diena, Lietuva“ įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt