Naujienų srautas

Tavo LRT2018.06.20 14:03

LRT OPUS keliasi į pajūrį: transliacijas galės stebėti visa Lietuva

LRT.lt 2018.06.20 14:03

Iš modernios studijos radijo stotis LRT OPUS visai vasarai persikelia ant pievos, arčiau savo klausytojų pajūryje. Jau 5 kartą jaunimo muzikos stotis leis vasarą kultūros pievoje „I love Palanga“. Birželio 25-ąją prasidedančias LRT OPUS vasaros transliacijas ves Richardas Jonaitis ir Tomas Lukaševičius.

Transliacijos iš Palangos vyks kasdien nuo 17 iki 20 valandos, o užėjus į portalą LRT.lt galėsite ne tik išgirsti, bet ir pamatyti, kas dedasi kultūros pievoje transliacijų metu.

Vedėjai dirbs pasikeisdami – Richardą eteryje girdėsime nuo pirmadienio iki trečiadienio, Tomą – antroje savaitės dalyje.

„Labai smagu, kad per 5-erius metus tapome neatsiejama šio kurorto dalis, kad Palangoje skambanti LRT OPUS muzika, dar prieš kelerius metus atrodžiusi alternatyvi, dabar kuo puikiausiai įsilieja į tą gražią erdvę tarp pušų ir visų kultūrinių veiklų, – pasakoja Richardas Jonaitis. – Taip pat smagu, kad Palangoje mus gali atrasti tie, kurie iki šiol mūsų gal net nebuvo girdėję. Nekantrauju keliauti į Palangą ir LRT OPUS klausytojams pasakoti apie įdomiausias vasaros pramogas pajūry.“

„Visada smagu atsidurti šalia klausytojų, kurie yra kitame Lietuvos gale, – džiaugiasi Tomas Lukaševičius. – O pajūryje netrūksta savitą braižą turinčių grupių ir atlikėjų – tai „The Royce“, Karolis Rupkus, Ingaja , I-rena the Synthgirl ir daugelis kitų. Juos pristatysime LRT OPUS klausytojams, esantiems Vilniuje ar bet kur kitur.“

Vilniuje, beje, LRT OPUS terasa jau penktąjį kartą veikia menų fabriko „Loftas“ kieme.

Džiugi žinia ir LRT OPUS klausytojams Nidoje bei Ignalinoje, kur stotis bus girdima dar geriau, negu iki šiol geriau: jos bus galima klausytis naujais dažniais – 97,3 MHz Nidoje ir 91,8 MHz Ignalinoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą