Tavo LRT

2018.06.18 16:37

Triuškinančios FIFA 2018 rungtynės – žiūrimiausios mediatekoje

LRT.lt 2018.06.18 16:37

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusios savaitės žiūrimiausias mediatekos įrašas – pirmosios FIFA 2018 pasaulio futbolo čempionato rungtynės tarp Rusijos ir Saudo Arabijos. Žiūrovai galėjo stebėti triuškinančią turnyro šeimininkų rusų pergalę – rezultatu 5:0 jie nugalėjo Saudo Arabijos futbolo rinktinę.

Jau ne pirmą savaitę iš eilės tarp populiariausių išliko ir muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ – sezono finalinėje laidoje paaiškėjo, kas tapo konkurso nugalėtojais. Pagrindinį prizą – kelionę į Niujorką – laimėjo sesės Sofija ir Kleopatra Vasilevskytės.

Nemažai mediatekos lankytojų dėmesio susilaukė ispanų melodrama „Seserys“. Televizijos seriale atsiskleidžia istorija apie šešias seseris, gimusias pasiturinčioje šeimoje, tačiau susiduriančias su netikėtais likimo smūgiais.

LRT mediatekos žiūrovai nepraleido ir vaikų bei moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatų koncerto. Transliaciją tiesiogiai iš Nacionalinio operos ir baleto teatro vedė dainininkė Raminta Naujanytė-Bjelle ir laidų vedėjas Ignas Andriukevičius.

Tarp šios savaitės žiūrimiausių atsidūrė ir žurnalisto Edmundo Jakilaičio vedama laida „Dėmesio centre“. Joje buvo aptariamas prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas bei JAV ir Šiaurės Korėjos lyderių susitikimas.

1. Futbolo rungtynės Rusija – Saudo Arabija

2. „Du balsai – viena širdis“

3. „Seserys“

4. „Dainų dainelė“

5. „Dėmesio centre“