Naujienų srautas

Tavo LRT2018.06.11 16:29

LRT OPUS vasarai keliasi į pajūrį

LRT.lt 2018.06.11 16:29

Transliacijos iš Palangos vyks kasdien nuo 17 iki 20 valandos. Vedėjai dirbs pasikeisdami – Richardą eteryje girdėsime nuo pirmadienio iki trečiadienio, Tomą – antroje savaitės dalyje.

„Labai smagu, kad per 5-erius metus tapome neatsiejama šio kurorto dalis, kad Palangoje skambanti LRT OPUS muzika, dar prieš kelerius metus atrodžiusi alternatyvi, dabar kuo puikiausiai įsilieja į tą gražią erdvę tarp pušų ir visų kultūrinių veiklų, – pasakoja R. Jonaitis. – Taip pat smagu, kad Palangoje mus gali atrasti tie, kurie iki šiol mūsų gal net nebuvo girdėję. Nekantrauju keliauti į Palangą ir LRT OPUS klausytojams pasakoti apie įdomiausias vasaros pramogas pajūry.“

T. Lukaševičius, asmeninio archyvo nuotr.

„Visada smagu atsidurti šalia klausytojų, kurie yra kitame Lietuvos gale, – džiaugiasi T. Lukaševičius. – O pajūryje netrūksta savitą braižą turinčių grupių ir atlikėjų – tai „The Royce“, Karolis Rupkus, Ingaja , I-rena the Synthgirl ir daugelis kitų. Juos pristatysime LRT OPUS klausytojams, esantiems Vilniuje ar bet kur kitur.“

Vilniuje, beje, LRT OPUS terasa jau penktąjį kartą veikia menų fabriko „Loftas“ kieme. Pirmadienį, birželio 11 d., joje skambės džiazas, fankas ir disko, kuriuos pristatys saulėtieji „Saulės Kliošas“.

Džiugi žinia ir LRT OPUS klausytojams Nidoje bei Ignalinoje – jie stotį girdės dar geriau, negu iki šiol: jos bus galima klausytis naujais dažniais – 97,3 MHz Nidoje ir 91,8 MHz Ignalinoje. Geriau klausytojai girdės ir radijo stotį LRT KLASIKA Laukuvoje – čia jos galima klausytis 93,5 MHz dažniu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą