Tavo LRT

2018.06.09 21:15

„Du balsai – viena širdis“ finale D. Filmanavičiūtė pratrūko: širdį skauda už kiekvieną

LRT.lt 2018.06.09 21:15

Šeštadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje žiūrovai išvys finalinę nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ kovą. Keturi šeimyniniai duetai susirungs dėl nugalėtojo titulo ir kelionės dviem į Niujorką. 

Ypatingus pasirodymus žiūrovams dovanos sesutės Sofija ir Kleopatra Vasilevskytės, vyras ir žmona Gytis ir Evelina Šimelioniai, seserys ir broliai Eglė ir Linas Jakščiai bei Kristina ir Rimantas Žaldokai. Pirmojo kovų etapo metu keturis duetus vertins 150 studijos žiūrovų komisija, papildomus balus skirs Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Katažina Zvonkuvienė bei Arūnas Valinskas. Į antrąjį superfinalo etapą keliaus trys duetai, kuriems savo simpatijas tiesioginio balsavimo metu turėts galimybę atiduoti televizijos žiūrovai.

Po pirmojo etapo dalydama savo balus komisijos narė D. Filmanavičiūtė neslėpė užplūdusių emocijų: „Dabar širdis skauda už kiekvieną. Džiaugiuosi, kad šis skausmas jau netrukus atiteks televizijos žiūrovams į rankas. Pagaliau mano širdis vėl galės plakti – ohoho, kiek emocijų sukėlėt.“

Kurį duetą nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ finale šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ palaikysite jūs?

Sesutės Sofija ir Kleopatra Vasilevskytės

Sesuo ir brolis Kristina ir Rimantas Žaldokai

Vyras ir žmona Gytis ir Evelina Šimelioniai

Sesuo ir brolis Eglė ir Linas Jakščiai