Tavo LRT

2018.06.06 17:46

„Panoramoje“ – politikos apžvalgininkų būrys

LRT.lt, BNS 2018.06.06 17:46

Naujajame sezone LRT skirs dar daugiau dėmesio dienos aktualijoms – pagrindinėje LRT TELEVIZIJOS žinių laidoje „Panorama“ bus transliuojamas ir svarbiausias dienos interviu, kurį pasikeisdami rengs aktualijų ekspertai Rita Miliūtė, Audrius Matonis, Indrė Makaraitytė, Nemira Pumprickaitė ir Vladimiras Laučius.

„Džiaugiamės, kad į „Panoramą“ ateina tokie žurnalistikos grandai. Neabejoju, kad jų įžvalgos, vertinimai, komentarai ir klausimai bus įdomūs, aktualūs ir žiūrovams, ir laidos svečiams. Pati puikiai pažįstu visus apžvalgininkus. Juokaudama galiu pasakyti, kad visi jie „serga“ žurnalistika. „Serga“ gerąja prasme: klausia, perklausia, kapsto, ieško. Bus profesionalu“, – žada LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos vadovė Inga Larionovaitė.

Kaip teigiama pranešime spaudai, viena iš apžvalgininkų – 2003–2008 metais „Panoramą“ rengusi ir vedusi, šiuo metu laidą „Teisė žinoti“ kurianti Rita Miliūtė. Pasak Ritos, greiti, trumpi interviu jai visada patiko: „Iš anksto žinomos taisyklės – juose pašnekovas supranta, kad laiko pilstyti vandenį negaus, dėl to labiausiai laimi žiūrovas.“

„Per visą mano žurnalistinę karjerą tai bus tikrai ne pats lengviausias darbas, – prisipažįsta Nemira Pumprickaitė. – Kita vertus, darbas „Panoramoje“ – turbūt slapta kiekvieno žurnalisto svajonė.“

LRT eteryje neliks E. Jakilaičio „Dėmesio centre“

Kaip BNS patvirtino nacionalinio transliuotojo atstovė spaudai Virginija Bunevičiūtė, LRT TELEVIZIJOS eteryje nebeliks žurnalisto Edmundo Jakilaičio laidos „Dėmesio centre“. Šiuo metu deramasi dėl kitų jo laidų.

„Patvirtinu, kad „Dėmesio centre“ nelieka, dėl kitų E. Jakilaičio laidų vyksta derybos“, – BNS sakė V. Bunevičiūtė.

Ji taip pat akcentavo, kad oficialiai programų konkursų rezultatai dar nėra paskelbti.

E. Jakilaitis BNS teigė kol kas dar neinformuotas apie LRT programų konkurso rezultatus. Anot žurnalisto, dabartinė jo vadovaujamos prodiuserinės kompanijos „Media 3“ sutartis dėl šios laidos rengimo baigiasi kitą savaitę.

„Jei LRT taip pasakė, vadinasi, jie žino geriau, – BNS sakė E. Jakilaitis. – Jeigu LRT mano esant reikalinga žinių tarnybai rengti tokį segmentą, be išorinių prodiuserių pagalbos, tai yra jų teisė ir tame nematau jokios problemos, gyvenimas tuo ir įdomus, kad nestovi vietoje ir kiekviena pabaiga yra kažko pradžia“.

Jis sako turintis daugybę sumanymų, tačiau kol kas jų neatskleidžia.

„Dėmesio centre“ LRT eteryje rodyta keturis sezonus, šiuo metu „Media 3“ LRT eteryje rengia dar tris laidas: „Nacionalinė ekspedicija“, „Šiandien prieš 100 metų“ su profesoriumi Liudu Mažyliu bei „LRT forumas“.