Tavo LRT

2018.06.04 13:45

K. Zvonkuvienė prieš „Du balsai – viena širdis“ superfinalą paskatino kalbas apie E. Jakštytės sužadėtuves

LRT.lt 2018.06.04 13:45

„Žinot, ko dabar labiausiai trūksta superfinalui? Simo... Dabar labiausiai trūksta šioje scenoje Simo. Jūs įtariat apie ką aš, ar ne? To priklaupimo ant vieno kelio...“, – pusiau juokais, pusiau rimtai prieš „Du balsai – viena širdis“ superfinalą kalbėjo Katažina Zvonkuvienė. Šį šeštadienį, 21 val., LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ superfinalą. Įspūdingais pasirodymais žiūrovus stebins ir dėl pagrindinio prizo susikaus keturi šeimyniniai duetai: sesutės Sofija ir Kleopatra Vasilevskytės, vyras ir žmona Gytis ir Evelina Šimelioniai bei seserys ir broliai Kristina ir Rimantas Žaldokai bei Eglė ir Linas Jakščiai.

Pastarųjų kelias šiame projekte – tikrai įspūdingas. Ne kartą jiedu susilaukė ypatingų komisijos liaupsių. Eglė buvo vadinama viena ryškiausių šių laikų Lietuvos atlikėjų, kuriai turėtų būti atviros arenų scenas, o Linas – didžiausiu projekto atradimu bei nauju deimantu vyrų vokalistų pasaulyje.

Ne ką mažiau dėmesio sulaukė ir Eglės mylimasis Simas, beveik kiekvieną laidą stebėjęs jos ir brolio i pasirodymus iš publikos. Finalinių kovų metų komisijos narė Katažina Zvonkuvienė nesuvaldė emocijų. „Žinot, ko dabar labiausiai trūksta superfinalui? Simo... Dabar labiausiai trūksta šioje scenoje Simo. Jūs įtariat apie ką aš, ar ne? To priklaupimo ant vieno kelio...“, – pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo K. Zvonkuvienė.

Organizatorių nuotr.

Į sceną drąsiai užlipęs Simas nustebino ne tik Katažiną, bet ir visus žiūrovus.

Jautrias akimirkas ir įspūdingą superfinalą, kurio metu tiesiogiai balsuodami žiūrovai išrinks „Du balsai – viena širdis“ nugalėtoją stebėkite šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.