Tavo LRT

2018.06.01 18:30

LRT viktorinos „Kas ir kodėl?“ laimėtojas 5 tūkst. eurų prizą išleis savo vestuvėms

LRT.lt 2018.06.01 18:30

Penktojo LRT televizijos viktorinos „Kas ir kodėl?“ nugalėtoju tapo Lietuvos banko Pinigų muziejaus vyresnysis specialistas Tomas Grėlis. Šio šeštadienio vakarą jam atiteko didysis 5 tūkst. eurų prizas, kuris bus panaudotas būsimoms vestuvėms. „Esu labai azartiškas, man malonus pats procesas, tačiau per šį žaidimą  buvau labai „persijaudinęs“, – tikino viktorinos nugalėtojas.

„Šis sezonas kainavo nemažai nervų, ypač atrankinis finalas. Įtampa, kai paskutiniame etape abu žaidėjai vienu metu spaudžia mygtuką, žino atsakymą ir laimėtą tašką lemia šimtosios paspaudimo sekundės, vienu metu atrodė nepakeliama. Buvau „persijaudinęs“, tad į superfinalą ėjau ramus. Jau buvau užsitikrinęs piniginį prizą, liko tik išsiaiškinti, kokio dydžio jis bus“, – sakė T. Grėlis.

„Kas ir kodėl?“ nugalėtojas pabrėžė, kad žaidime ne mažiau, nei prizas yra svarbi kova su pačiu savimi.

„Kalbant apie protų kovas, esu labai azartiškas, malonus pats procesas. Norisi žaisti kuo ilgiau, kažką sau, o gal ir kitiems įrodyti“, – teigia T. Grėlis.

Laimėtą piniginį prizą jis išleis savo vestuvėms, kurios vyks šį rugpjūtį. „Mūsų laukia labai graži šventė, o „Kas ir kodėl?“ neabejotinai prie to prisidės“, – džiaugėsi laimėtojas.

Antrąją vietą laimėjęs Vytauto Didžiojo universiteto teisės studentas iš Kauno Mindaugas Naučius džiaugėsi 3 tūkst. eurų čekiu. Šią sumą jis skirs kelionei į Budapeštą. Kiti du superfinalo dalyviai – vilnietis rašytojas Regimantas Dima ir inžinierius iš Juragių kaimo, Kauno rajone, Vytautas Gečas pelnė po 1 tūkst. eurų. Kam išleis laimėtus pinigus, vyrai žadėjo nuspręsti pasitarę su savo šeima, o žaidimo vedėjas Darius Jurgelevičius visus laimėtojus paragino dalį savo prizo paaukoti labdarai.

Šį sezoną viktorinoje „Kas ir kodėl“ buvo net 21 savaitės finalų nugalėtojas. Praėjusią savaitę 20 jų susitiko atrankiniuose finaluose, o į superfinalų savaitę pateko 15 geriausių. Dar vienas žaidėjas – per visą sezoną daugiausia taškų pelnęs politologas Dominykas Lašinskas – į pagrindinę žaidimų savaitę pateko be atrankinių finalų.