Tavo LRT

2018.05.28 12:51

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – A. Užkalnio nuovokumas

LRT.lt 2018.05.28 12:51

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia LRT mediatekos žiūrovų peržiūrų sulaukė LRT RADIJO laida „PIN kodas“. Vedėjai Jurgita Čeponytė ir Mindaugas Aušra kalbėjosi su žurnalistu Andriumi Užkalniu. Radijo žurnalistai aiškinosi, ar visuomenės kritikas tikrai žino atsakymus į visus klausimus.

Tarp populiariausių ir LRT TELEVIZIJOS laida „Stambiu planu“. Vedėjas Andrius Rožickas pristatė keramikės Nomedos Marčėnaitės istoriją.

Aktyviai domėtasi linksmųjų peliukų Sūrskio ir Mauzerio diskusija. Šį kartą juos šokiravo Seimo narės Aušros Maldeikienės reitingai prezidento rinkimuose. Peliukai nustebo, kad už ją balsuotų vos vienas procentas rinkėjų.

LRT mediatekos žiūrovų dėmesio sulaukė gyvenimo būdo laida „Stilius“. Vedėja Violeta Baublienė pristatė kalbotyrininko Roko Liutkevičiaus istoriją. Andrius Tapinas ir Orijus Gasanovas kalbėjo apie nuomonių formuotojų įtaką visuomenei, o modelis Simona Starkutė papasakojo apie skaudžią praeitį ir karjerą.

Į penketuką pateko ir intelektinis žaidimas „Auksinis protas“, kurį veda Andrius Tapinas bei Arūnas Valinskas. Šį etapą laimėjo diplomatas Rokas Danilevičius ir pateko į žaidimo superfinalą.

1. „PIN kodas“

2. „Stambiu planu“

3. Peliukai

4. „Stilius“

5. „Auksinis protas“