Naujienų srautas

Tavo LRT2018.05.25 17:03

J. Jurkutė-Širvaitė: darželyje priremdavau berniukus prie sienos ir jiems dainuodavau

LRT.lt 2018.05.25 17:03

Šeimų duetų muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ keliauja į finišo tiesiąją. Po laidos, kurią žiūrovai LRT TELEVIZIJOS eteryje išvys šeštadienį 21 val., projekte liks vos 5 duetai, kovosiantys dėl pagrindinio prizo – kelionės į Niujorką.  

Dalyvių duetai, komisija ir vedėjai neslepia – prieš prasidedant projektui buvo sunku numanyti, kiek daug emocijų jis kels. „Po filmavimų grįžtu namo tiesiog pervargusi. Nei juoko, nei ašarų nesuvaidinsi, čia viskas tikra, o tiek jausmų negali tiesiog praeiti. Tas nuovargis – maloniausias, koks tik gali būti“, – atskleidė komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

Projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė, pristatydama į dvikovą stosiančius duetus prisiminė vaikystę. „Aš pamenu, kad darželyje berniukams dainuodavau tik Džordanos Butkutės dainas. Juos priremdavau prie sienos, nes darydavau tai klaikiai, bet kai priremi – klauso“, – smagiais prisiminimais dalijosi žinoma moteris.

Paskutinieji populiariausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ etapai dalyviams itin sudėtingi. Jiems kiekvieną savaitę tenka parengti net po dvi dainas – vieną, kurią atlieka patys, o dar vieną – dvikovoms su kitais duetais. Nors dalyviai neslepia, kad jų tarpusavio santykiai – puikūs ir duetai vieni kitus itin palaiko, pagrindinė intriga laukia jau netrukus. Finalinėse kovose televizijos žiūrovai tiesioginio balsavimo metu išrinks nugalėtojų porą, keliausiančią į Niujorką.

Muzikinį projektą „Du balsai – viena širdis“ stebėkite per LRT TELEVIZIJĄ šį šeštadienį nuo 21 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą