Tavo LRT

2018.05.22 13:04

„Kūjeliai“ K. Zvonkuvienei įteikė ilgai lauktą dovaną

LRT.lt 2018.05.22 13:04

Šeimų duetų muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ lyderiais laikomi broliai Andrius ir Julius Vaicenavičiai žavi ne tik žiūrovus, bet ir komisiją – dainininkės Katažina Zvonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė džiūgauja, kad grupė „Kūjeliai“ joms – tikras atradimas.

„Aš be galo noriu į jūsų koncertą. Patikėkite, su Dovile šėlsime pirmose eilėse“, – ne kartą duetui, beveik visuomet dainuojančiam savo kūrybos folk stiliaus dainas, sakė K. Zvonkuvienė.

„Katažina jums sako, kad nori į jūsų koncertą, o aš dar kitaip pasakysiu – noriu, kad grotumėte mano vestuvėse“, – juokėsi D. Filmanavičiūtė. Vėliau žinoma moteris atskleidė, kad dėl šio pokšto sulaukė daugybės artimųjų skambučių. „Visi klausinėja, kada vestuvės, kodėl dar negavo kvietimų... Jaučiu šiokį tokį spaudimą“, – kvatojo dainininkė.

Broliai „Kūjeliai“ neliko abejingi komisijos prašymams – Andrius ir Julius paskelbė, kad birželio 20 d. surengs koncertą Vilniuje ir įteikė komisijos nariams dovanas – kvietimus į jų koncertą. Projekto vedėja Jurgita Jurkutė netruko pastebėti, kad tokios dovanos gali būti įvertintos ir kaip mėginimas pakreipti komisijos vertinimus savo naudai.

Tiesa, ši dovana – ne vienintelė. Šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ žiūrovai išvys ir naujos „Kūjelių“ dainos premjerą. „Šis projektas mus paskatino dar tvirčiau kibti į darbus. Tempas tikrai didžiulis, tačiau norime ir toliau skleisti savo kūrybą bei džiuginti žiūrovus vis naujomis dainomis. Mes dar nustebinsime“, – žadėjo „Kūjeliai“.