Tavo LRT

2018.05.21 10:29

Sūrskio ir Mauzerio dovana A. Maldeikienei bei „Eurovizija“ – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt2018.05.21 10:29

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia LRT mediatekos žiūrovų peržiūrų sulaukė Sūrskio ir Mauzerio diskusija. Šįkart peliukai žadėjo Seimo narei Aušrai Maldeikienei padovanoti sinonimų žodyną.

Aktyviai domėtasi gegužės 12-ąją vykusiu „Eurovizijos“ finalu. Didžiausiame Europos dainų konkurse pasirodė ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė. Atlikėja su daina „When We`re Old“ užėmė 12 vietą.

Tarp populiariausių ir LRT TELEVIZIJOS laida „Stilius“, kurią veda Violeta Baublienė. Laidoje pristatyta psichologės Genovaitės Petronienės istorija, kalbėta apie rašytojo Antano Šileikos kryžkelius. Finansų ekspertės Odeta Bložienė ir Ingrida Šimonytė pasakojo apie gyvenimo kokybę.

Nemažai žiūrovų dėmesio sulaukė intelektinis žaidimas „Auksinis protas“, kurį veda Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas. Šio žaidimo nugalėtojas Andrejus Bagdonas gavo knygą ir papuolė tarp šešių geriausiųjų, kurie varžysis dėl didžiojo prizo.

Į penketuką pateko LRT TELEVIZIJOS laida „Dėmesio centre“. Vedėjas ir žurnalistas Edmundas Jakilaitis su buvusiais Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovais Gediminu Grina ir Mečiu Laurinkumi kalbėjosi apie žiniasklaidai nutekintą VSD surinktą informaciją apie koncerną „MG Baltic“.

1. Peliukai

2. „Eurovizija“

3. „Stilius“

4. „Auksinis protas“

5. „Dėmesio centre“