Tavo LRT

2018.05.18 19:29

Kuklioji „Du balsai – viena širdis“ dalyvė žiūrovus ir komisiją paliko be amo

LRT.lt2018.05.18 19:29

Vos pasirodžiusios šeimų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ Lietuvoje įsikūrusios ukrainietės mama ir dukra Natalija ir Alana Sport nepaliko abejingų. Jų atlikta dainos „Paukščiai“ versija išplito socialiniuose tinkluose, o duetas neslėpė, kad tokia sėkmė joms – labai netikėta.

„Į šį projektą atėjau vien dėl vaiko. Suprantu ir matau, kad Alana – be galo talentinga, norisi, kad ją išgirstų kuo daugiau žmonių. Sėkmė, pasitikusi mus po pirmosios laidos, man buvo labai netikėta. Pamenu, net nuėjusi į banką mane stabdė žmonės, linkėjo pergalės, džiaugėsi mūsų pasirodymu...“ – atskleidė N. Sport.

Vis dėlto muzikinio šou žiūrovai netruko pastebėti ir N. Sport permainų. Šou pradžioje kuklumu išsiskyrusi dalyvė ėmė vis labiau atsiskleisti su kiekvienu nauju įrašu. Bet komisijai to buvo negana: ji priekaištaudavo, kad duetas renkasi saugų kelią. „Išeikite iš savo komforto zonos, parodykite mums kitą pusę. Žinome ir matome, kad galite daugiau – atskleiskite tą ypatingą energiją ir žiūrovams“, – kalbėjo komisijos nariai, o pastabos paskatino dalyves paieškoti kitokių sprendimų.

Jau šį šeštadienį LRT eteryje pasirodysianti laida ukrainietėms – ypatinga. „Mes pagaliau išeiname iš komforto zonos“, – prieš pasirodymą šypsodamasi atskleidė Natalija. Po pasirodymo ir komisijos nariai, ir vedėjai negalėjo sulaikyti šypsenų ir nesibaigiančių komplimentų kukliai moteriai.

„Jūs žydite, Natalija, sveikinu“, – susižavėjimo neslėpė Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Katažina Zvonkuvienė po pasirodymo N.Sport palinkėjo pasileisti plaukus ir pati puolė į sceną padėti išsiauti iš įspūdingų aukštakulnių.

To, kas įvyko toliau, nesitikėjo niekas – elegantiškoji N. Sport sceną užpildė tokia energija, kokios nesitikėjo niekas. „Pirmą kartą dueto pirmasis smuikas buvo ne jaunoji, o vyresnioji dainininkė – jūs buvote šio kūrinio esmė“, – komplimentų Natalijai negailėjo Arūnas Valinskas.

Nuoširdumu pavergiantis muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ ir ypatingas dalyvės atsiskleidimas – šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjai J. Jurkutė-Širvaitė ir M. Levickis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt