Tavo LRT

2018.05.15 14:32

„Du balsai – viena širdis“ komisijai – kritikos strėles iš projekto gerbėjų

LRT.lt2018.05.15 14:32

Šeimų muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ artėja prie finišo tiesiosios. Per kelis mėnesius trukusį vieną žiūrimiausių šiuo metu TV projektų žiūrovų simpatijų bei vertinimų sulaukė ne tik jo dalyviai. Šį kartą kritikos strėles teko atlaikyti komisijos nariams: Dovilei Filmanavičiūtei-Miss Sheep, Katažinai Zvonkuvienei ir Arūnui Valinskui.

Drąsius ir atvirus komentarus komisijai teko išgirsti filmavimo metu. Jų reakcijas išvys ir televizijos žiūrovai. „Atvira kritika – pati nuoširdžiausia ir naudingiausia. Iš projekto rengėjų nesitikėjome tokio sprendimo, bet teko studijos žiūrovų bei dalyvių akivaizdoje išgirsti atvirus komentarus apie mūsų darbą“, – stebėjosi komisija.

„Man atrodo, vienintelis būdas sutramdyti komisiją – jiems išgirsti nešališkų vertintojų vertinimą“, – rėžė „Du balsai – viena širdis“ vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Po jos žodžių komisijai teko išgirsti ir itin atviras pastabas. „Reikia pasakyti, kad nepataiko į natą, o Katažina sako, kad ji – geriausias stebuklas...“ – atviravo žiūrovas.

„Miela Dovile, tu turi savo nuomonę, o kiti teisėjai turi savo, todėl neturėtum kritikuoti kitų nuomonės“, – aštrialiežuvei kritikei pastabų turi kita projekto gerbėja. „Per piktas. Man atrodo, jis labiau turėtų palaikyti dalyvius“, – Arūnui Valinskui kritiką adresavo žiūrovas.

Komisijos reakcijos ir smagiausios akimirkos – nuoširdumu pavergiančiame šeimų duetų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ šeštadieniais 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.