Tavo LRT

2018.05.07 10:46

Naujoji atliekų išvežimo tvarka ir A. Širinskienės draudimai – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2018.05.07 10:46

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia žiūrovų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė LRT RADIJO laida „60 minučių“. Šį kartą buvo kalbama apie naująją atliekų išvežimo tvarką, abiturientų egzaminų maratoną ir Nobelio literatūros premiją.

Nemažai kartų peržiūrėta Vytauto Šerėno vedama satyrinė laida „Dviračio žinios“, kurioje pristatytos priklausomybių naujienos. Diskutuota apie Agnės Širinskienės draudimus.

Tarp populiariausių – LRT TELEVIZIJOS laida „Dėmesio centre“. Vedėjas ir žurnalistas Edmundas Jakilaitis su laidos svečiais kalbėjosi apie Seimo valdančiųjų ir prezidentės Dalios Grybauskaitės priešpriešą. Politologė Rima Urbonaitė ir politikos apžvalgininkas Andrius Tapinas kartu su E. Jakilaičiu aptarė, kaip vertinti prezidentės ir buvusio liberalų lyderio Eligijaus Masiulio laiškų paviešinimą bei jų turinį.

Aktyviai domėtasi ir šeimų duetais „Du balsai – viena širdis“, kurią veda Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Martynas Levickis. Muzikinėje pramoginėje programoje pasirodė 11 porų, tačiau tolimesniame etape dalyvaus tik devynios.

LRT mediatekos žiūrovai stebėjo peliukų Sūrskio ir Mauzerio apžvalgą. Šįkart jiedu kalbėjosi apie žmogaus prigimtį, plačiai aptarė ir investuotojo Nerijaus Numavičiaus elgesį.

1. „60 minučių“

2. „Dviračio žinios“

3. „Dėmesio centre“

4. „Du balsai – viena širdis“

5. Peliukai