Tavo LRT

2018.05.02 19:54

Praėjusią savaitę žiūrovai kėlėsi anksti – populiariausia laida buvo „Labas rytas, Lietuva“

LRT.lt2018.05.02 19:54

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusios savaitės populiariausia buvo Igno Krupavičiaus vedama laida „Labas rytas, Lietuva“. Be naujienų, spaudos apžvalgos ir nuotaikingos muzikos, laidoje buvo rodomi reportažai apie neeilinę fotosesiją, kurioje dalyvavo moterys su cezario pjūvio randu, bei apie 2000-ąją kaulų čiulpų transplantaciją, atliktą Lietuvoje.

Tarp žiūrimiausių išliko peliukai Sūrskis ir Mauzeris, kaip visada sudominantys savo pamąstymais – šį kartą jie dalijosi mintimis apie krepšininko Simo Jasaičio ir vizažistės Oksanos Pikul santykių krizę.

Nemažo susidomėjimo sulaukė ir Violetos Baublienės vedama laida „Stilius“. Joje buvo pristatytos trijų moterų – tinklaraštininkės Kristinos Pišniukaitės, sąmoningo kvėpavimo mokytojos Šarūnės Lynikaitės ir psichologės Alesios – gyvenimo istorijos.

Aktyviai praėjusią savaitę žiūrėtas ir „LRT forumas“, kuriame žurnalistas Edmundas Jakilaitis moderavo diskusiją su aukščiausiais šalies politikais apie pensijų reformą.

Ir jau trečiąją savaitę iš eilės tarp populiariausių išlieka muzikinis konkursas „Du balsai viena širdis“, kurį veda Jurgita Jurkutė-Širvaitė bei Martynas Levickis.

1. „Labas rytas, Lietuva“

2. Peliukai

3. „Stilius“

4. „LRT forumas“

5. „Du balsai – viena širdis“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt