Tavo LRT

2018.04.26 18:30

K. ir R. Žaldokai: per gyvenimą nė karto nesipykome

LRT.lt2018.04.26 18:30

Pamatę Kristiną Žaldokaitę televizijos žiūrovai neretai svarsto: kur aš ją mačiau? Tai – viena stipriausių Lietuvoje pritariamųjų vokalisčių, kurios balsu ne mažiau nei savo pasitiki garsiausi Lietuvos atlikėjai. Praėjusiais metais K. Žaldokaitė kaip pritariančioji vokalistė lipo ir į didžiosios „Eurovizijos“ sceną su grupe „Fusedmarc“. Pastaruoju metu žiūrovai ją nuolat mato šeimų duetų projekte „Du balsai – viena širdis“. Į sceną muzikos profesionalė lipa su dvylika metų jaunesniu broliu Rimantu Žaldoku.

„Sesė lyg juokais pasiūlė dalyvauti šiame projekte, o jau po poros minučių parašiau jai, kad anketa užpildyta ir trauktis nėra kur. Kai tai pasakiau, abu supratom, kad šis sprendimas – puikus, ir mūsų laukia labai įdomus kelias“, – atvirauja druskininkietis.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl nusprendė dalyvaujauti šiame projekte, šeimyninis duetas įvardija galimybę daugiau laiko praleisti kartu. „Kai aš pradėjau eiti į pirmąją klasę, sesuo jau studijavo muziką Vilniuje. Dėl amžiaus skirtumo mūsų bendravimas niekuomet nebuvo labai dažnas, mes per gyvenimą net nesame susipykę. Dabar kiekvieną repeticiją atrandame vienas kitą iš naujo. Man be galo gera į sceną lipti su ja ir kaip su seserimi, ir kaip su profesionale – iš Kristinos galima tiek daug išmokti!“ – pasakoja R. Žaldokas.

Duetas vieningai tvirtina, jog dar viena svarbi priežastis – galimybė dalytis emocijomis tiek su žiūrovais, tiek su artimaisiais. „Tėvai ir giminės mus be galo palaiko, nuolat siunčia žinutes, neseniai pasakojo, kad apie mus klausinėja jau ne tik jų kolegos, bet net gatvėje stabdo nepažįstami žmonės, linki sėkmės. Tai – neįtikėtinas jausmas, atrodo, Druskininkuose mūsų dar nepamiršo“, – atskleidžia duetas.

Nuoširdumu pavergiantis muzikinis šeimų projektas „Du balsai – viena širdis“ – šeštadienį, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Martynas Levickis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.