Tavo LRT

2018.04.24 19:10

Nuo šiol visą mėnesį LRT mediatekoje galima klausytis Euroradijo koncertų

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2018.04.24 19:10

Euroradijas skelbia naujovę – dabar LRT RADIJO klausytojai, nespėję ar neturėję galimybės išgirsti transliuotų koncertų, juos ras LRT mediatekoje, sako LRT KLASIKOS laidos „Pakeliui su klasika“ vedėja Jūratė Katinaitė. Pasak jos, įrašai bus viešinami 30 dienų.

J. Katinaitė pasakoja, kodėl buvo nuspręsta radijo įrašus skelbti mediatekoje.

„Europos transliuotojų sąjungos nariai esame nuo 1993 metų. Ištransliavome keliolika tūkstančių koncertų. Tačiau jie tampa vienkartiniu malonumu, jei nesi prie radijo imtuvo ir neturi galimybės viso to išgirsti. Kadangi LRT sudarė sutartį su Euroradiju, nuo šiandien atsiranda naujovė tiems, kurie negali laiku įsijungti imtuvo ar internetu klausytis radijo. Dabar žmonės koncertų galės klausytis kada tik nori, bet 30 dienų“, – kalba J. Katinaitė.

LRT mediatekoje bus viešinami Euroradijo, laidų „Pasaulio koncertų salės“ ir „Operos vakaras“ įrašai. „Mes transliuojame koncertus iš prestižinių salių ir festivalių, bet visa tai nuskamba tik vieną kartą. Jei neturėjote galimybės prisėsti prie radijo imtuvo – koncertas nuplaukė. Dabar visi tie įrašai atsidurs LRT mediatekoje“, – tikina LRT KLASIKOS laidos „Pakeliui su klasika“ vedėja J. Katinaitė

Be to, aiškina ji, klausytojams rasti minėtus įrašus nesudėtinga: „Reikia įeiti į LRT mediateką, paspausti ant laukelio „įrašai“ ir pasirinkti laidas – „Euroradijo koncertas“, „Pasaulio koncertų salės“ arba „Operos vakaras“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.