Tavo LRT

2018.04.17 17:23

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – skaidrumo naujienos ir šeimų duetai

LRT.lt 2018.04.17 17:23

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia peržiūrų praėjusią savaitę sulaukė Vytauto Šerėno vedama satyrinė laida „Dviračio žinios“. Šį kartą kalbėta apie Seimo nario Aurelijaus Verygos siekį, kad padalinių vadovai ligoninėse ir poliklinikose praeitų STT filtrą.

Tarp populiariausių išliko ir LRT TELEVIZIJOS muzikinė pramoginė programa „Du balsai – viena širdis“, kurią veda Jurgita Jurkutė-Širvaitė bei Martynas Levickis.

Aktyviai žiūrėta Violetos Baublienės vedama laida „Stilius“. Žurnalistė pristatė tris gyvenimo būdo istorijas – apie santuokos krizę kalbėjo Arnas Markevičius, architektė Danguolė Pilkauskienė papasakojo, kaip susikurti jaukius namus, o atlikėja Rosita Čivilytė išdavė, kas svarbiausia, kai gyvenimas klostosi ne ta linkme, kuria turėtų.

Nemažo LRT Mediatekos žiūrovų susidomėjimo sulaukė peliukų Sūrskio ir Mauzerio pokalbis. Šį kartą jiedu diskutavo apie televizijos laidas, kurios kelia agresiją.

Į žiūrimiausių laidų penketuką pateko ir „Klauskite daktaro“. Vedėjai Alvydas Unikauskas ir Rimantė Kulvinskytė kalbėjo apie miltų žalą odai bei jogurto naudą sveikatai.

1. „Dviračio žinios“

2. „Du balsai – viena širdis“

3. „Stilius“

4. Peliukai

5. „Klauskite daktaro“