Tavo LRT

2018.04.17 14:36

LRT generalinės direktorės pavaduotoju patvirtintas G. Oganauskas

LRT.lt 2018.04.17 14:36

„Džiaugiuosi prisijungdamas prie didžiausios ir profesionaliausios Lietuvoje žiniasklaidos grupės ir tikiuosi, kad mano patirtis bus naudinga didinant LRT turinio sklaidą ir įvairovę”, – sako Gytis Oganauskas, kurį antradienį LRT taryba vienbalsiai patvirtino LRT generalinės direktorės Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės pavaduotoju.

LRT generalinė direktorė LRT tarybai G. Oganauską pristatė kaip kūrybišką ir plačių interesų profesionalą, kurį gerai pažįsta ir pasitiki. Abu LRT vadovai daug metų kartu dirbo naujienų portale DELFI.lt.

41-erių G. Oganauskas yra Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto magistras, įvairiose žiniasklaidos platformose dirbantis jau 25-erius metus. 1992–93 metais Lietuvos radijuje kūrė laidą moksleiviams, vėliau dirbo radijo stoties M-1 naujienų tarnyboje, steigė krepšinio naujienų portalą. 2001–2017 metais dirbo vienu iš DELFI.lt vadovų, kuravo portalo TV transliacijas. „Tikiuosi, kad patirtis, sukaupta dirbant skirtingose medijose, man padės efektyviai kuruoti vieną iš man pavedamų sričių – LRT kuriamo turinio integraciją ir jos didesnę sklaidą. Mano siekis – kad LRT turinys būtų pasiekiamas visose platformose kuo didesnei auditorijai“, – žada G. Oganauskas.

Kaip vieną pirmųjų darbų naujasis LRT vadovės pavaduotojas įvardino TV programų konkursą, LRT interneto efektyvinimą, daug dėmesio žada skirti specialiems interneto projektams. Televizijoje jis teigia pasigendąs ekonominio raštingumo didinimo projekto, pramoginės laidos apie sportą.