Naujienų srautas

Tavo LRT2018.04.15 13:45

Klausiate – atsakome. Ar būtų galima prailginti radijo laidos „Žinoti verta“ transliavimo laiką?

Temos, kurias gvildena laida „Žinoti verta“, pasirodo ir kitose radijo transliacijose, todėl klausytojams informacijos neturėtų trūkti, sako LRT RADIJO programų direktorė Guoda Litvaitienė. Be to, pabrėžia ji, radijo teikiama informacija pritaikyta įvairiausiems žmonėms bei skirtingiems jų poreikiams.

LRT RADIJO klausytojas Gintautas iš Vilniaus domisi, ar būtų įmanoma prailginti „Žinoti verta“ transliavimo laiką, kuris kur kas trumpesnis nei ne tokios įdomios laidos „Radijo popietė“.

„Radijo popietė“ transliuojama 8 val. per savaitę, o laidose aptariamos socialinio ir sociologinio pobūdžio temos, kurių galima klausytis snaudžiant, o jei ir užmigsi – nieko neatsitiks. Laida „Žinoti verta“ pasakoja apie indėlius, prekes, įsigyjamas lizingo būdu, apie sąskaitų uždarymą ar atidarymą – šios temos labai informatyvios ir įdomios“, – svarsto ponas Gintautas.

LRT RADIJO programų direktorė G. Litvaitienė sako, kad laidų tikslas atsižvelgti į visų žmonių interesus: „Lietuvos radijo klausosi labai plati auditorija, tad mes turime pasiūlyti turinio įvairiausiems žmonėms. Apie indėlius, lizingą, kreditus kalbame ne tik laidoje „Žinoti verta“, bet ir „Ryto garsuose“, „Verslo žiniose“ bei kitur. Šios temos aptariamos dažniau nei 25 min per savaitę.“

G. Litvaitienė komentuoja, kad „Radijo popietė“ išties kitokio pobūdžio nei minėtosios laidos, tačiau ne mažiau svarbi, nes kiekvieną dieną siūlo daug ir įvairios informacijos.

„Laidoje „Radijo popietė“ groja daugiau muzikos, tačiau kiekvieną dieną pristatome skirtingas temas. Tarkim, pirmadienį diskutuojame apie muziką, šnekinami ir iškilūs, ir paprasti, bet labai įdomūs žmonės. Antradieniais kalbame apie mokslo naujienas, taip pat gvildenami žmonių tarpusavio santykiai, įvairūs psichologiniai aspektai. Trečiadieniais aiškiname apie tai, kaip žmonėms tvarkytis namuose ir kokių problemų iškyla besitvarkant. Ketvirtadieniais vyrauja laisvalaikio temos“, – vardija LRT RADIJO programų direktorė G. Litvaitienė.

Be to, priduria ji, LRT RADIJO transliuojamos laidos pritaikytos įvairiausiems skoniams, tad sau tinkamo turinio gali rasti kiekvienas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi