Tavo LRT

2018.04.09 18:00

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – duetai bei gyvenimiškos istorijos

LRT.lt 2018.04.09 18:00

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Trečią savaitę iš eilės daugiausia peržiūrų sulaukė muzikinė pramoginė programa „Du balsai – viena širdis“, kurią veda Jurgita Jurkutė-Širvaitė bei Martynas Levickis.

Tarp populiariausių pateko ir LRT TELEVIZIJOS laida „Stilius“. Šį kartą vedėja Violeta Baublienė pristatė tris skirtingas istorijas – Jurgita Jurkutė-Širvaitė pasakojo apie dabartinį savo gyvenimo tarpsnį, Janina Zibireva kalbėjo apie netikėtai atrastą savanorystę „Carite“, o Laima Mertinienė atviravo besimokanti gyventi iš naujo po vyro Daliaus Mertino mirties.

Aktyviai LRT Mediatekos žiūrovai stebėjo „Dviračio žinias“. Šį kartą laidoje – prezidentės Dalis Grybauskaitės bei JAV prezidento Donaldo Trumpo pokalbis.

Į žiūrimiausių laidų penketuką pateko peliukų Sūrskio bei Mauzerio diskusija. Pelės kalbėjosi apie nelegalias Ramūno Karbauskio statybas.

Nemažo susidomėjimo sulaukė ir LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“. Alvydas Unikauskas bei Rimantė Kulvinskytė diskutavo tema „Kaip atsikratyti nuolatinio nuovargio ir rasti jėgų“. Laidoje svečiavosi aktorė Indrė Stonkuvienė.