Tavo LRT

2018.04.09 10:00

LRT programų direktoriaus pareigas pradeda eiti A. Stonys

ELTA2018.04.09 10:00

Nuo pirmadienio LRT programų direktoriaus pareigas pradedantis eiti Aldaras Stonys Eltai sakė, kad iki liepos baigs dėlioti naująjį LRT programų tinklelį.

„Tačiau pirmiausia reikės susiderinti su komanda, kuri dar nėra galutinai suformuota, nes žmonės turi kalbėti viena kalba. Dėl LRT turinio – laikysimės nacionaliniam transliuotojui keliamų tikslų ir krypties: šviesti, ugdyti, informuoti visuomenę. Kita vertus, kokia misija, jei LRT kanalo nežiūrės. Žiūrimumas taip pat svarbus“, – sakė pirmadienį darbą pradedantis LRT programų vadovas.

Kalbėdama apie A. Stonį, LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė Eltai sakė, kad tai – ne nauja pavardė LRT, šis žmogus dirbo programų direkcijos tyrimų analitiku, turėjo daug idėjų, kaip tobulinti programas, taip pat kandidatavo į generalinius LRT vadovus, savo idėjas pristatė LRT tarybai.

„Mes nusprendėme A. Stoniui duoti progą savo idėjas įgyvendinti, be to, ankstesnis LRT programų direktorius Viktoras Snarskis labai geranoriškai sutiko „keistis“, nes pats jau norėjo kitų pareigų“, – sakė M. Garbačiauskaitė-Budrienė, pridurdama, kad V. Snarskis dirbs prodiuseriu.

ELTA primena, kad M. Garbačiauskaitė-Budrienė LRT susirinkime penktadienį pranešė savo pavaduotojo kandidatūrai LRT tarybai teiksianti Gytį Oganauską.

Pavaduotoju pasirinktą G. Oganauską LRT generalinė direktorė vadino apkasuose patikrintu žmogumi, kuris yra patikimas, profesionalus ir kūrybiškas. „Jis puikiai tiktų LRT grupei ir, tikiuosi, LRT taryba balandžio 17 dieną jį patvirtins“, – sakė M. Garbačiauskaitė-Budrienė.

Kaip pridūrė LRT vadovė, G. Oganauskas turi daug darbo internetinėje televizijoje patirties, o tai – neabejotinai vertinga šiai pozicijai.

Nuo balandžio 12 dienos iš pareigų trauksis Finansų ir ekonomikos skyriaus vadovas Romualdas Kaminskas. Taip pat iš LRT išeina Administravimo ir veiklos vystymo departamento vadovė Asta Nausėdė.

G. Oganauskas – ilgametis naujienų portalo delfi.lt darbuotojas, M. Garbačiauskaitės- Budrienės buvęs pavaduotojas portale ir TV skyriaus vadovas.

Vietoje R. Kaminsko LRT vadovė siūlys buvusią nacionalinio transliuotojo vyriausiąją finansininkę Ingą Šaltę. „Ji čia dirbusi, yra labai kvalifikuotas, principingas ir kolektyvo mylimas žmogus, tad tikiuosi, kad jai gerai seksis“, – sakė naujoji LRT vadovė.

Kas pakeis iš LRT išeinančią Administravimo ir veiklos vystymo departamento vadovę Astą Nausėdę, M. Garbačiauskaitė-Budrienė dar neskelbia. „Kandidatūrą paviešinsiu gegužės pradžioje“, – Eltai sakė ji.

M. Garbačiauskaitė-Budrienė LRT vadove tapo praėjusį trečiadienį. Ji LRT generalinio direktoriaus konkursą laimėjo kovo 20 dieną, įveikusi 11 kandidatų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt