Tavo LRT

2018.04.03 18:07

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – šeimų duetai bei velykiniai receptai

LRT.lt 2018.04.03 18:07

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Antrą savaitę iš eilės daugiausia peržiūrų sulaukė muzikinė pramoginė programa „Du balsai – viena širdis“. Laidą veda Jurgita Jurkutė-Širvaitė bei Martynas Levickis. Šį karta labiausiai žiūrovus bei komisiją sužavėjo telšiškių Gabrielės ir Antano duetas.

Aktyviai LRT Mediatekos žiūrovai stebėjo ir kulinarinę laidą „Beatos virtuvė“. Vedėja Beata Nicholson bei laidos viešnia dainininkė Loreta Sungailienė dalijosi įvairiausiais kiaušinių marginimo būdais. „Lietuvos maisto herojaus“ rubrikoje pristatyta kulinarė bei verslininkė Nida Degutienė.

Taro populiariausių pateko Sauliaus Poškos komiška kalba apie Seimo narę Agnę Širinskienę. S. Poška pasakojo besižavintis moters darbu ir norintis su ja bendradarbiauti.

Nemažo susidomėjimo sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Šventadienio mintys“, kurią veda Dalia Michelevičiūtė. Šį kartą buvo kalbama viena sunkiausių temų – apie įvaikinimą bei globą. Laidoje aiškintasi, kaip išmokyti mylėti tuos, kurie nepatyrė meilės.

Į žiūrimiausių laidų penketuką pateko „LRT forumas“. Laidos vedėjas ir žurnalistas Edmundas Jakilaitis bei forumo svečiai diskutavo apie tai, kokį poveikį šalies sistemai gali daryti Rusija, kokią galią Lietuvoje turi su Rusija susiję asmenys bei ką daryti, kad mūsų valstybė geriau apsaugotų savo interesus.

1. „Du balsai – viena širdis“