Tavo LRT

2018.03.29 13:08

„Du balsai – viena širdis“ dalyviai A. ir Ž. Gečai: žinojom, kad anksčiau ar vėliau tai nutiks

LRT.lt2018.03.29 13:08

LRT TELEVIZIJOS muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ scenoje – ypatinga premjera. Jau šį šeštadienį Andžela ir Žygimantas Gečai žiūrovų teismui pirmą sykį atiduos paties Ž. Gečo kurtą dainą.

„Ši daina – apie mus. Sukūriau ją iš meilės dar prieš mūsų vestuves. Daina mums tikrai ypatinga ir šį kartą į sceną lipsime su dar didesniu jauduliu nei įprastai. Tikiu, kad tai gali būti visiškai naujas karjeros laiptelis, kuomet pradėsiu dalytis savo kūryba. Žinojau, kad anksčiau ar vėliau tai nutiks, bet laukti įvertinimo visuomet baisu“, – atviravo Ž. Gečas.

Andžela neslėpė, kad jai jaudulio – dar daugiau nei pačiam dainos autoriui. „Jaučiu didžiulę atsakomybę, juk tai – mano vyro kūryba ir pirmasis kartas, kai ją atliksime viešai. Tikrai nėra lengva išdrįsti, parodyti savo sielą, galbūt sulaukti kritikos, įvertinimo... Be galo didžiuojuosi savo vyru", – pasakojo dainininkė.

Pora tvirtina, kad atlikdami bet kurį kūrinį, stengiasi įsijausti visu 100 procentų. „Vis dėlto, tokie nuogi scenoje dar niekada nebuvome. Tai – mūsų laikas ir trumpa mūsų istorijos versija. Tikimės, kad tą akimirką pajaus ir žiūrovai“, – jaudulio neslėpė pora.

Muzikinės ir gyvenimiškos istorijos projekte „Du balsai – viena širdis“ – Velykų sekmadienį, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ!