Tavo LRT

2018.03.26 18:49

LRT.lt plečiasi – žurnalistai pristatė portalo naujoves

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt, Edmundas Jakilaitis2018.03.26 18:49

LRT.lt plečiasi – nuo šiol portale bus galima išvysti naujas rubrikas.

Prie portalo LRT.lt rubrikų gausos prisijungė dar dvi: „Gyvenimas“ bei „Eismas“. Už šias rubrikas atsakingi žurnalistai atskleidžia, ko skaitytojai gali tikėtis.

LRT.lt „Gyvenimo“ rubrikos redaktorė J. Jasiūnienė sako: „Žinodami, kad žmonėms įdomu ne tik politika, ekonomika ar socialinės temos, nusprendėme sukurti naują rubriką, kurioje bus kokybiškas ir įdomus turinys.“

LRT.lt „Eismo“ rubrikos redaktorius V. Radžiūnas kalba, kad į šią rubriką suplauks tiek radijo, tiek televizijos naujienos. Taip pat bus publikuojamos autoriniai LRT.lt žurnalistų tekstai. „LRT TELEVIZIJA turi laidą „Keliai. Mašinos. Žmonės.“, LRT RADIJAS – „112“, tad visos šios temos bei tai, ką parašys naujienų portalo žurnalistai apie eismą, keliaus į „Eismo“ rubriką. Vienoje vietoje portalo lankytojai galės rasti visas naujienas“, – komentuoja žurnalistas.

Laidos „Laba diena, Lietuva“ vedėjui Modestui Naudžiui pasiteiravus J. Jasiūnienės, ar rubrikoje„Gyvenimas“ bus ir pikantiškos informacijos, redaktorė atsakė: „Bulvarinių skandalų tikrai nebus. Tačiau įdomių žmonių ieškosime. Jau dabar kalbamės su žinomais Lietuvos asmenimis – jie sutiko prisijungti, dirbti kartu. LRT.lt skaitytojai gali laukti staigmenų. Pigių skandalų tikrai nebus“, – aiškina žurnalistė.

Pašnekovė taip pat pridūrė, kad „Gyvenimo“ rubrikos siekis – pritraukti platesnę auditoriją, kalbėti įvairiausiomis temomis: „Mes norime, jog informacijos rastų moterys, kad būtų kalbama apie poros santykius, rašoma apie vaikų auklėjimą, sveikatą, keliones. Taip pat lauksime skaitytojų laiškų su jų pasiūlymais.“

M. Naudžius klausė, kas patraukė žurnalistą V. Radžiūną transporto temų link. Anot „Eismo“ rubrikos redaktoriaus, jis visuomet domėjosi šiomis naujienomis ir apie tai rašė.

„Ilgai rašiau apie Lietuvos aktualijas, ypač Lietuvos politiką, tačiau nemažai dėmesio skirdavau ir eismo temoms. Dabar save matau šioje rubrikoje, kurioje taip pat laukia platus spektras naujienų: naujų bei naudotų automobilių apžvalgos, transporto įdomybės, saugaus eismo temos, interviu su lenktynininkais, ekspertais. Eisme dalyvaujame visi, tad kalbėsime apie pėsčiuosius, jų saugumą, dviratininkus ir kita“, – pažymi žurnalistas.

Tiek J. Jasiūnienė, tiek V. Radžiūnas sako, kad naujųjų rubrikų informacija bus skirta plačiai auditorijai: paaugliams, suaugusiems ir vyresniojo amžiaus skaitytojams.

Plačiau – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.