Tavo LRT

2018.03.26 18:49

LRT.lt plečiasi – žurnalistai pristatė portalo naujoves

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt, Edmundas Jakilaitis2018.03.26 18:49

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

Pašnekovė taip pat pridūrė, kad „Gyvenimo“ rubrikos siekis – pritraukti platesnę auditoriją, kalbėti įvairiausiomis temomis: „Mes norime, jog informacijos rastų moterys, kad būtų kalbama apie poros santykius, rašoma apie vaikų auklėjimą, sveikatą, keliones. Taip pat lauksime skaitytojų laiškų su jų pasiūlymais.“

M. Naudžius klausė, kas patraukė žurnalistą V. Radžiūną transporto temų link. Anot „Eismo“ rubrikos redaktoriaus, jis visuomet domėjosi šiomis naujienomis ir apie tai rašė.

„Ilgai rašiau apie Lietuvos aktualijas, ypač Lietuvos politiką, tačiau nemažai dėmesio skirdavau ir eismo temoms. Dabar save matau šioje rubrikoje, kurioje taip pat laukia platus spektras naujienų: naujų bei naudotų automobilių apžvalgos, transporto įdomybės, saugaus eismo temos, interviu su lenktynininkais, ekspertais. Eisme dalyvaujame visi, tad kalbėsime apie pėsčiuosius, jų saugumą, dviratininkus ir kita“, – pažymi žurnalistas.

Tiek J. Jasiūnienė, tiek V. Radžiūnas sako, kad naujųjų rubrikų informacija bus skirta plačiai auditorijai: paaugliams, suaugusiems ir vyresniojo amžiaus skaitytojams.

Plačiau – vaizdo įraše.