Tavo LRT

2018.03.26 13:30

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – muzikinė laida „Du balsai – viena širdis“

LRT.lt, Edmundas Jakilaitis2018.03.26 13:30

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia peržiūrų praėjusią savaitę sulaukė muzikinė pramoginė programa „Du balsai – viena širdis“. Šią laidą veda Martynas Levickis bei Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Kaip ir kiekvieną savaitę tarp populiariausiųjų išliko peliukų Sūrskio bei Mauzerio pokalbis. Šį kartą jiedu diskutavo apie modelio Astos Valentaitės mylimąjį, poros santykius bei vyro turtus.

Aktyviai LRT Mediatekos žiūrovų stebėti ir „Emigrantai“. Laidoje pasakota apie Londone gyvenančios emigrantės Vaidos gyvenimą – nuo nelegalaus darbo iki nuosavo verslo bei meilės istorijos. Taip pat „Emigrantų“ rubrikoje „Sveiki sugrįžę“ pasakojimas apie Godos ir Luko sprendimą grįžti namo. Anot jų, Lietuvoje gausu galimybių, tik reikia norėti dirbti.

Į žiūrimiausių laidų penketų pateko vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė 2018“. Laidą veda Raminta Naujanytė-Bjelle ir Ignas Andriukevičius.

Nemažo susidomėjimo sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Beatos virtuvė“. Vedėja Beata Nicholson pasitiko pavasarį – gamino patiekalus, iš kurių žmogaus organizmas gauna daug naudingų maisto medžiagų šio sezono metu. Laidoje svečiavosi fitoterapeutas Juozas Rolė bei aktorė Gintarė Latvėnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt