Tavo LRT

2018.03.23 11:43

J. Sakalauskas į sceną lipo su dukra: tai – be galo jaudinantis momentas

Operos solistas Jonas Sakalauskas šeimų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ į sceną lips su penkiamete dukra Vakare. Mergaitei tai – smagus iššūkis ir žaidimas, o tėtis neslepia, kad jaudulio į sceną lipant su bene svarbiausiu gyvenime žmogumi – nemažai.

„Tai labai jaudinantis momentas. Matyti savo vaiką dainuojantį, besireiškiantį. Negaliu apibūdinti to jausmo. Labai gera ir ramu, kai žinai, kad vaikas, kol tu dainuoji, ne namuose, o scenoje, drauge su tavimi“, – atskleidė dainininkas, dabar jau – ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas.

Žinomas atlikėjas džiaugiasi, kad dukra scenoje jaučiasi kaip žuvis vandenyje. „Tai – jos vieta. Pamenu, vieno renginio metu atlikau dainą vienas, o ji sėdėjo pikta ir nelaiminga. Paklausus, kodėl, atsakė, jog stebėti jai neįdomu. Vakarė džiaugiasi, jei gali ant scenos užlipti bent man repetuojant. Šiame šou kūrinius atliksime drauge. Jau dabar matau, kad pirmieji interviu, darbas su kameromis ją tikrai džiugina ir motyvuoja“, – atviravo J. Sakalauskas.

LRT nuotr.

Neretai menininkai nenori, kad vaikai sektų jų pėdomis. Vis dėlto dainininkų šeimoje augančiai Vakarei visos durys atviros. „Mes galime tik parodyti kelius, tačiau vaikas pats geriausiai žino, ko nori ir kur jam smagiausia eiti. Dainininkė, verslininkė, gydytoja – visiškai nesvarbu. Man tiesiog gera matyti, kai mažas žmogus užsiima jam miela veikla“, – pasakojo laimingas tėtis.

Nuoširdumu pavergiantis muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ jau šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Martynas Levickis.