Naujienų srautas

Tavo LRT2018.03.19 16:58

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – „Eurovizijos“ atrankos finalas bei Peliukai

LRT.lt 2018.03.19 16:58

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia kartų praėjusią savaitę buvo peržiūrėtas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas, vykęs Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kovo 11-ąją. Finaliniame koncerte pasirodė šeši dalyviai, tačiau į didžiausią Europos dainų konkursą Lisabonoje keliaus Ieva Zasimauskaitė.

Aktyviai domėtasi ir peliukų Sūrskio bei Mauzerio diskusija. Šį kartą jie kalbėjosi apie žurnalisto Andriaus Tapino organizuotą mitingą, vykusį prie Seimo. Peliukai aptarė, ar tokie susibūrimai naudingi ir spėliojo, ar vyks pirmalaikiai Seimo rinkimai.

Tarp populiariausių įrašų – ir naujas LRT TELEVIZIJOS projektas „Du balsai – viena širdis“, kurį veda Jurgita Jurkutė-Širvaitė bei Martynas Levickis. Iš aštuonių laidoje pasirodžiusių duetų į kitą etapą pateko penkios poros. Juos vertino trys komisijos nariai – Katažina Zvonkuvienė, Dovilė Filmanavičiūtė bei Arūnas Valinskas – ir 150 muzikinėje laidoje teisėjais tapusių žiūrovų.

Nemažo susidomėjimo sulaukė laida „Gyvenimas“, kurią veda žurnalistas Edvardas Žičkus. Laidoje apie a. a. Vytautą Kernagį kalbėjo jo žmona Dalia Kernagienė, dukra Eglė Kernagytė, sūnus V. Kernagis jaunesnysis bei anūkai Džiugas ir Vėjas.

Į žiūrimiausių laidų penketuką pateko ir aktualių pokalbių laida „Dėmesio centre“. Žurnalistas bei laidos vedėjas Edmundas Jakilaitis ir socialdemokratas Mindaugas Bastys kalbėjosi apie galimą pašnekovo pasitraukimą iš Seimo, šiam sulaužius Seimo nario priesaiką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą