Tavo LRT

2018.03.12 22:27

Internautai ėmė ūžti dėl M. Stonkaus elgesio be reikalo – jie nežinojo svarbių aplinkybių

Kristina Aržuolaitienė, 15min.lt2018.03.12 22:27

Sekmadienio vakarą „Eurovizijos“ finalo metu projekto „Draugystė veža“ dalyvis Martinas Baltrušaitis pasipiršo savo mylimajai Silvijai. Tai stebėję internautai netruko pažerti kritikos strėlių „Eurovizijos“ vedėjui, aktoriui Mantui Stonkui – esą kodėl žiedą jis įdavė moteriai į rankas, o ne pačiam Martinui ir kodėl pastarąjį pakvietė „prieiti arčiau“, jei vyras sėdi vežimėlyje. Vis dėlto internautai ėmė komentuoti nežinodami svarbių aplinkybių.

Martinas Baltrušaitis 15min tikino manąs, kad M. Stonkus savo darbą atliko puikiai.

Martinui pareiškus, kad pagaliau nori padaryti tai, ką seniai norėjo, M. Stonkus pasiteiravo, ar gali šiam padėti. Tuomet išsitraukė iš švarko kišenės mažą raudoną dėžutę, kurioje buvo Martino nupirktas žiedas mylimajai Silvijai. Internautams užkliuvo tai, kad M. Stonkus paragino Martiną „prieiti arčiau“ – esą taip galėjo vyrą įžeisti. Taip pat jiems užkliuvo tai, kad M. Stonkus įdavė dėžutę Silvijai į rankas ir paragino ją pasimatuoti žiedą. Tačiau internautai puolė komentuoti situaciją per anksti – jie nežinojo, kad Martinas nevaldo pirštų ir negalėtų pats užmauti žiedelio ant mylimosios rankos.

„Internetas ūžia iš nežinojimo. Aš dažnai pats sakau žmonėms, kad man sakytų „ateik“ o ne „atvažiuok“, – sako Martinas, nenorintis, kad jį dėl negalios kažkaip išskirtų. O dėl dėžutės, kuri buvo įduota į Silvijos rankas, jis taip pat turi paaiškinimą.

„Tam yra atsakymas. Paprasčiausiai trauma man atėmė pirštų valdymą ir aš tiesiog negalėčiau jo užmauti pats. M. Stonkus buvo „super“, ačiū jam ir Ugnei. Tikrai nuoširdžiai tai sakau“, – tikino jis.

Džiaugiasi liudijęs jautrų ir emocingą momentą

Tuo metu 15min susisiekus su M. Stonkumi, šis teigė besidžiaugiantis tapęs nuostabiai emocingo ir jautraus momento liudininku ir dalyviu.

„Atidarydamas ir paduodamas žiedą tiesiog atlikau tą funkciją, kurios Martinas atlikti negali – manau, padariau tai, ką turėjau padaryti. Dėl kvietimo „prieik arčiau“ – o kas būtų buvę, jei būčiau pasakęs „privažiuok arčiau"? Man regis tai kur kas labiau nederama ir neorganiška“, – įsitikinęs M. Stonkus.

Ši scena esą buvo repetuota. „Ją puikiai žinojau, ir tuos žodžius ištariau sąmoningai, norėdamas į Martiną kreiptis kaip į lygiavertį pašnekovą, nesureikšminant negalios“, – tikino jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.