Tavo LRT

2018.03.05 16:23

Jau vyksta finalinis projekto „Draugystė veža“ balsavimas

LRT.lt2018.03.05 16:23

Iš Lietuvos į „Euroviziją“ skris ne tik laimėsiantys nacionalinėje dainų atrankoje. Sausio 2 d. jau trečią kartą startavo LRT pristatomas socialinis projektas „Draugystė veža“, kurio pagrindinis tikslas – mažinti atskirtį tarp žmonių su negalia ir jos neturinčiųjų. Per septynias projekto savaites televizijos žiūrovams pristatyta 21 draugų pora, o jau šią savaitę – iki pat kovo 10-sios vidurnakčio,– žiūrovai gali rinkti labiausiai patikusias draugystės istorijas, nes net penkios daugiausiai balsų surinkusios draugų poros keliaus į didžiąją „Euroviziją“ Portugalijoje.

Trečius metus organizuojama „Baltijos ugdymo centro“ sumanyta akcija vis keičiasi, pasipildo ir naujais projekto partneriais, ir intriguojančiais sumanymais. Drauge su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos trečiosios akcijos organizatoriai dalyviams pateikė staigmeną. Visoms draugų poroms padovanota po smagų, ilgai atmintyje išliksiantį nuotykį, šūsnį nepamirštamų emocijų. Šiemet projekto dalyvių porų laukė įdomios išvykos po skirtingus šalies miestus, siūlomos įvairios pramogos.

Septynias atrankos savaites netrūko nuotykių, patirčių, naujai užsimezgusių draugysčių, įveiktų iššūkių ir naujų svajonių. Draugų poros aplankė Birštoną, Druskininkus, Pakruojį bei Šiaulius, Palangą, Anykščius, Molėtų apylinkes bei Neringos miestą. Kiekviename mieste ir miestelyje netrūko šiltai priimančių, pasakojančių, siūlančių prisidėti bei padėti. Projekte buvo gausu pirmų kartų – pirma išvyka be mamos, pirmą kartą kepta ir iš karto paragauta šakočio, pirmą kartą įkopta į vieną aukščiausių bokštų šalyje ir daugybė kitų.

Kiekvienos poros nuotykiai kelionėse rodyti per LRT TELEVIZIJOS laidą „Labas rytas, Lietuva“ bei kiekvienoje nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidoje. Jau dabar, iki pat kovo 10 dienos vidurnakčio, už labiausiai patikusias draugystės istorijas galima balsuoti čia.

Laimėtojų poros bus paskelbtos kovo 11 dieną „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame finaliniame lietuviškos „Eurovizijos“ atrankos etape. Gegužę laimėtojų laukia įspūdžių ir nuotykių kupina kelionė į Portugaliją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.