Tavo LRT

2018.03.01 17:47

„Draugystė veža“ dalyvės: be mūsų važiuoti į „Euroviziją“ Portugalijoje tiesiog negalima

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.03.01 17:47

Jau paskutinė, dvidešimt pirmoji projekto „Draugystė veža“ pora Aistė ir Gintarė pačios save drąsiai vadina idėjinėmis lyderėmis. Galima sakyti, kad jos – užkietėjusios aktyvistės. Kaip pačios merginos teigia, jas vienija atkaklumas, griežtumas, veržlumas ir dideli siekiai žvelgiant į ateitį.

Susipažinusios per socialinius projektus, merginos ir šiandien turi, kuo pasidalyti. Aistė iš Gintarės sako besimokanti užsispyrimo, Gintarė iš savo bičiulės – stiprybės. Tačiau dar labiau jas vienija bendri pokštai.

Bičiulės tiki, kad be jų į „Euroviziją“ išvažiuoti – tiesiog negalima. „Nes be mūsų kuriozų bus nuobodu. Labai nuobodu. Mes tikrai linksmos“, – įsitikinusios draugės.

Visas pokalbis – vaizdo įraše.

Drauge su „Eurovizijos“ dainų konkursu vyksta ir LRT pristatoma akcija „Draugystė veža“. Tai – viešosios įstaigos „Baltijos ugdymo centras“ kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos socialinė akcija. Projekto metu kas savaitę bus pristatytos 3 draugų poros, iš kurių vienas turi negalią. Už labiausiai patikusią draugystės istoriją žiūrovai galės balsuoti portale www.lrt.lt, o nugalėtojų poros bus paskelbtos per finalinį „Eurovizijos“ koncertą kovo 11 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt