Tavo LRT

2018.03.18 12:04

Naujame LRT TELEVIZIJOS muzikiniame projekte balsus skaičiuos išmanios kėdės

Ilgai lauktas LRT TELEVIZIJOS projektas „Du balsai – viena širdis“ jau pasiekė TV ekranus. Muzikinis projektas žiūrovus bandys sudominti ne tik originaliais šeimyninių duetų pasirodymais, bet ir dar lig šiol nematyta balsavimo sistema – studijoje sėdintys žiūrovai labai patinkančius pasirodymus galės įvertinti atsistodami, o jų balsus fiksuos išmaniosios kėdės.

Pirmąją laidą daina pradėjo naujai iškepta vedėjų pora – Jurgita Jurkutė ir Martynas Levickis, o prie jų netrukus prisijungė ir komisijos nariai – Arūnas Valinskas, Katažina Zvonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė.

Iš viso projekte dalyvauja 32 duetai. Pirmojoje laidoje pasirodė aštuonios dalyvių poros, iš kurių į kitą etapą keliaus tik penkios.

„Šeimos psichologai po šio projekto turėtų neturėti darbo: vis neturime laiko vienas kitam, vis kažkur skubame, lekiame ir net nesusitinkame. O dabar šeimyniniai duetai kasdien turi keliauti į repeticijų salę, vienas kito klausytis, leisti laiką kartu. Tai – nuostabu“, – vos išvydusi pirmąjį pasirodymą kalbėjo D. Filmanavičiūtė.

Muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ – šeštadieniais, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ!