Tavo LRT

2018.03.01 12:06

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – „Eurovizijos“ atrankos ir Peliukų diskusijos

LRT.lt 2018.03.01 12:06

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio mediatekos lankytojų susidomėjimo sulaukė nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Laidoje pasirodė 12 atlikėjų, iš kurių į pusfinalį pateko šeši: Ieva Zasimauskaitė, Monika Marija, „Saulės kliošas“, „The Roop“, Marija ir Gabrielius Vagelis.

Aktyviai domėtasi ir Peliukų Sūrskio ir Mauzerio laida. Šįkart Peliukai diskutavo apie naująją Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkę Laurą Matjošaitytę.

Išradingoji kulinarė Beata Nicholson į savo virtuvę viliojo įvairiais receptais. Rubrikoje „Lengvai ir sveikai“ B. Nicholson sesė Odeta Bložienė pristatė savo atrastą veiksmingiausią lieknėjimo receptą. Taip pat kulinarė mokė pasigaminti balandėlių apkepą, išsikepti bananų duonos be glitimo ir pakalbino dainininkę Džordaną Butkutę.

Abejingų nepaliko ir intelektinis žaidimas „Auksinis protas“, kurį veda Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas. „Auksinis protas“ – Lietuvoje dar neregėto masto intelektinis žaidimas, kurio nugalėtojas laimi ne tik „Auksinio proto" titulą ir karūną, bet ir puikų pagrindinį prizą – nepamirštamą kelionę.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai aktyviai domėjosi ir „Emigrantų“ istorijomis. Oksana ir Miroslavas manė, kad Lietuvoje nesisekė verslas, ir išvyko į Angliją. O štai ten nesisekė dar labiau: pora nesitikėjo tokio tautiečių elgesio – sukčiavimo ir net bandymų reketuoti.

Taip pat laidoje papasakota emigrantės Liudmilos istorija. Jei ne vyrai, į nedidelį Airijos miestelį emigravusios moters gyvenimas būtų daug gražesnis. Istorija kaip iš meksikietiškų serialų: vienas vyras, dvi tuo pačiu metu nuo jo nėščios moterys.

Kita tema – dvynių Aurimo ir Aido istorija. Anglijoje pagyvenę broliai emigracijoje neužsiliko ir sugrįžo į Lietuvą. Dabar Kaune jie pragyvena iš amato, kurio emigracijoje ir išmoko.