Tavo LRT

2018.02.28 13:25

Klausiate – atsakome. Kodėl LRT nebedalyvauja vaikų „Eurovizijoje“?

LRT jau seniai nedalyvauja vaikų „Eurovizijoje“ dėl vienos paprastos priežasties – tame renginyje nebeliko vaikystės. Taip sako LRT TELEVIZIJOS vyriausiasis prodiuseris, lietuviškos eurovizinės delegacijos vadovas Audrius Giržadas.

LRT.lt portalo skaitytojas domisi, kodėl jau septynerius metus LRT nerengia atrankos į vaikų „Euroviziją“. A. Giržado teigimu, tos sprendimas buvo priimtas supratus, jog šis renginys nebeturi nieko bendra su vaikyste.

„Mes jau seniai pamatėme, kad tai yra tiesiog didžiosios „Eurovizijos“ klonas, kuriame dalyviai visais įmanomais būdais stengiasi atrodyti suaugę: elgiasi kaip suaugusieji, rengiasi kaip suaugusieji. Kelis kartus ten nuvežę tikrai vaikiškus pasirodymus, kur vaikai dainavo vaikiškas daineles, supratome, kad esame visiškai ne tose rogėse.

Mūsų manymu, tai yra nebeskoningas renginys, neturintis nieko bendra su vaikyste. Mažos mergaitės į sceną išeina prikabintais plaukais, priklijuotomis blakstienomis ir nuogais pilvais, bando būti Beyonce ir Christina Aguilera – tai ne tas renginys, kuriame mes norėtume dalyvauti“, – tvirtino prodiuseris.

Iš viso LRT TELEVIZIJA į vaikų Europos dainų konkursą 2007–2011 m. išsiuntė keturis dalyvius – Liną Joy, Eglę Jurgaitytę, Bartą ir Pauliną Skrabytę.