Tavo LRT

2018.02.28 11:30

„Draugystė veža“ dalyvių ryšys tęsiasi nuo vaikystės: už bičiulį panešdavo ir kuprinę

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.02.28 11:30

Projekto „Draugystė veža“ dalyvių Roberto ir Roko bičiulystė – jau patikrinta laiko. Vaikinai susipažino dar būdami vaikai ir nuo to laiko ne tik vienas kitam pagelbėja, bet ir į nuotykius neria kartu.

„Man iki ketvirtos klasės buvo skirtas namų mokymas. Kai buvau ketvirtokas, mokykla buvo netoli mūsų namų. Nusprendžiau pabandyti eiti į mokyklą. Rokas buvo vienas iš tų žmonių, kuris paimdavo mano ranką, mano kuprinę ir keliaudavome į mokyklą. Niekada nejaučiau, kad jam būtų su manimi sunku, ar kad jam būčiau našta“, – atvirauja Robertas.

Ši draugų pora išsiskiria savo entuziazmu. Tačiau tai visiškai nestebina – Rokas ir Robertas įpratę drąsiai imtis spontaniškų veiklų.

„Kai man raliui aplink Lietuvą prireikė šturmano, nė sekundės neabejojau, kas juo bus. Man Roko įkalbinėti nereikia. Sekundę, dvi pamąsto, ar gali, ir atsako. Iš tikrųjų tai ir sudaro tikros draugystės pavyzdį: atsitiko problema, ar kažkoks labai rūpimas dalykas, paskambini savo draugui, papasakoji, ir iškart lauki atsakymo. Nėra „gumos tampymo“, – džiaugiasi Robertas.

Plačiau – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt